Subpage under development, new version coming soon!
Subject: [NT] Избори Мандат 2007/08
просто никой не искаше да взима такава голяма отговорност:) и кандидати нямаше никакви ако си спомняш:) пък и ти добра политика имаше и агитация:)
пък и ние нямахме още никакъв опит
(edited)
пък и ние нямахме още никакъв опит
(edited)
То тогава малко на шега стана. Не че исках да се кандидатирам, но никой друг не посмя. А аз даже и да започна нещо на шега, се опитвам да го свърша възможно най-добре. Според възможностите си, разбира се.
Аз не те знаех в Соккер, но те знаех в Хеттрик, както сигурно и много други:)
(edited)
(edited)
от колко години играеш в хетрика аз само от 3 и съм в 4 та девизия, много влияние оказва там трансферите ако си добър трансфераджия бързо пробиваш дори да не си голям тактик
2 години и половина само. :) И ще остана още веднъж в 5-та. Много тъпо паднах последния кръг. А имах шанс да поема класирането. :( Енджина нещо не ме обича в последно време.
А трансфери правя от 2 сезона. Откакто тренирам статични. Преди това си тренирах разиграване.
А трансфери правя от 2 сезона. Откакто тренирам статични. Преди това си тренирах разиграване.
Не знам дали и доколко изборите са взети сериозно.И аз малко на майтап реших, но щом съм пожелал връщане няма.Така че ще се постарая нещата да вървят пък....ако е писано може и да спретнем някоя изненада;)
използвам хаттрик органайзер която е много добра програма и познава всички мачове но като те удари рандома и няма спасение:))) бях на второ място и за 2 мач които трябваше да взема изпаднах на 5то добре че сега съм на 4 то и няма да играя бараж, но вече много ми умръзна хаттрика ама кат съм играл толкова време :))))
Хеттрик и Соккер са две коренно различни игри. И двете си имат чара. :)
Аз имам един колега, който я играе.Мислех и аз да я захвана ама нещо се отказах.
да верно е това което говориш затова ги играя и двете:) вече правя по 60 звезди в мач ти по колко правиш?
По-добре направете една отделна тема за Хеттрик, а тази да оставим за изборите.
Точно така Ясене ;)
Между другото ти и Лорда щяхте да направите велик тандем ;) ? :P
Между другото ти и Лорда щяхте да направите велик тандем ;) ? :P
Мерси, ама аз имам две основни слабости, заради които не смея да се кандидатирам пак - липса на достатъчно време и малък опит в игра със сериозни противници като изключим с националния (чак сега се качих в Б група, като последния сезон играх само срещу ботове и новаци).
едва ли има подобно нещо но все пак ще питам:има ли откъде да видя временните резултати