Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »»Национали - халфове

2023-09-11 14:59:08
Дано ми стигнат парите за да видим, дали ще е резерва на резервата :)
2023-09-11 15:21:23
А шансът на този за мъжки национал какъв е Кико? Тренирал съм го и техника, както виждаш!

Dragan Hristov, възраст: 25, височина: 185 cm
стойност: 3 404 000 лв., заплата: 54 400 лв.
отбор: Fc Botev Plovdiv, страна: Bulgaria
брилянтно форма, неземно тактическа дисциплина

прекрасно издръжливост, трагично пазене
свръхбожествено бързина, божествено защита
отлично техника, адекватно разиграване
адекватно подаване, средно голов нюх
(edited)
2023-09-11 15:26:44
Какъвто и на Статев :) 2 год разлика ги изравняват.
2023-09-13 10:17:35
Обяснявам накратко......Не можах да взема Ночев, защото преди малко излязох от районното:)
2023-09-13 12:11:14
Ти па.. Кво стана бре човек :)
2023-09-13 12:38:23
Двама "Братя" роми направиха грешката да ми ритнат колата :)
2023-09-13 12:39:31
Да се надявам да откупя играча :)
2023-09-13 13:24:37
Ти защо не им каза, че си за друга дестинация - психиатрична :) се казва.
А ". братята " болница посетиха ли
2023-09-13 14:16:31
Попрегледаха ги и после районното
2023-09-13 15:07:40
Не е хубаво, дано всичко е ок. С тази напаст няма оправия, кръстникът ми навремето много ядове имаше за подобно нещо
2023-09-14 11:26:18
Съжелявам за случката, дано всичко вече да е наред.

Иначе Нончев заради ранния час мина за много малко, според мен поне 5 млн под реалната му цена, така че би трябвало да може лесно да си го откупиш, мисля че новия собственик ще е доволен на някое и друго милионче в повече.

Но , за да мога да купувам, трябва и да продавам. Щом съм продал българин , значи има проблем...
Тук си и прав и не си прав. Трябва да се изкарват пари и моя съвет е да намериш баланс между българи и чужденци, и да продаваш чужденците когато смяташ че им е най-висока цената, може и да е на 21г като Илчев. Предишния му собственик направи 15млн. Да тренираш 10 българи по твоя начин (до 26г макс) може и да работи за теб, но със сигурност не работи за националния. Да, като има проблем с играча ок, но какъв е проблема на Коджабашев и много други минали през теб? Той може никога да не стане троен супербожествен, съгласен, но на 26г в момента е супер играч, гони 5 млн стойност и като има някакъв проблем свързан с контузия или форма в националния той ще е опция. Толкоз. Остава си опция. С играчи като Коджабашев никога няма да станем световни шампиони. Ако се тренира обаче докрай, до 29г, както правят поляците със всичките си най-добри играчи, демек още цели 3 сезона, стойността му ще достигне 6млн, това го гарантирам, с такива играчи можем да гоним по-големи цели. Миналия сезон си купих един поляк нападател на 26г (като Коджабашев сега), стойност малко под 5млн, понеже все някой беше контузен го тренирам, сега е 5,6 млн на 27г, а дори не е тренирал всички седмици. И ако за нападатели това според мен е много важно, то за халфове си е направо задължително. Тия с които играхме на световното са дигнали 5-6 нива в тоя период, това е периода в който някои от тях от играчи с 4.5 млн стойност са си я дигнали до 6. Така че ти си преценяш, но според мен има и по-добър вариант за финансов баланс, има и по-добър вариант за чисто финансови цели (чужденци), знам че твоите не са такива, има и по-добър вариант за трениране на БГ играчи и просто се надявам че като купуваш най-добрите си помислил за това, защото няма полза, че са били с най-добрите треньори като млади ако ти или някой друг не им продължи развитието до край.
(edited)
2023-09-14 15:09:42
+1 дори и с новата система е трудно да се развиват различен тип играчи.
За това 1 2 чужденци да се прави компромис с тях е по добре
2023-09-14 15:20:06
Е не съм съгласена. Могат да се тренират, най вече от хората с неземен главен треньор. Дори с магически могат, с по 5 неземно само трябва да са поне двама
Трудно е когато имаш младежки и трябва да ги балансираш.
(edited)
2023-09-14 16:15:36
Именно трудно се балансират особено ако разчиташ на своята школа предимно...
2023-09-14 16:52:47
Ок, убеди ме, :) киксана не успя, може би , заради бирите :) но, за да върна Нончев, трябва да махна някой , има такъв btw
2023-09-14 17:31:01
Тренирам
2 - 18г. нападателя,(единия го извадих скоро) / 19 г нападател / 20г.халф / 21г. деф и 2 нападателя / 23г. крило и вратар - погледни ги в базата и ми кажи, че не са добре развити за годините си.
Да има забележки малки, но това е защото имах три играча в у21 и тренировката вървеше по тях.
Всичко може като си съсредоточен на първо място да тренираш :))))) обаче :)))))
(edited)