Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: intrebare

2011-05-20 10:25:15
Cu acest antrenor poti antrena doar atacul si jucatorii iti vor creste numai pe atac, nu poti trece pe viteza sau tehnica si cel mai important, nu vor mai avea nici-un pop pe viteza, tehnica, aparare, constructie, pase.
2011-05-20 10:31:14
Ionuţ Drăguş, vârsta: 43
salariu: 114 800 lei
club: FC.LIBERTY, ţara: România,
briliant antrenor

Eficienţa antrenamentului:
formidabil de rezistenţă foarte bun de portar
extraterestru de viteză incredibil de apărare
extraterestru de tehnicã extraterestru de construcţie
incredibil de pase extraterestru de atac
antrenorul principal am avut pop-uri la pase cu el si la aparare

Nicolae Rădoiu, vârsta: 63
salariu: 144 700 lei
club: FC.LIBERTY, ţara: România,
briliant antrenor

Eficienţa antrenamentului:
remarcabil de rezistenţă excelent de portar
extraterestru de viteză extraterestru de apărare
extraterestru de tehnicã extraterestru de construcţie
extraterestru de pase extraterestru de atac
antrenorul la juniori cred ca ajuta sa nu aibe cresteri mari la rezistenta si portar din ce am observat:)
2011-05-20 10:34:16
hai sa facem un rationament: daca eu vreau sa-mi upgradez doi-trei jucatori din atac, pentru care bag 5-6 saptamani atac, sperand sa-mi creasca doua trepte macar unul-doi din ei, cate popuri vor face ceilalti gloriosi razboinici? sa fim seriosi. jocul si antrenamentul la incepatori e o lupta pentru supravietuire, pentru evitat falimentul... popurile sunt un fel de cireasa de pe tort.
vorbind de incepatori... eu am atatea nevoi de antrenament la bolovanii mei, ca nu mai stiu uneori ce sa antrenez mai intai. asta pentru ca vreau sa cresc echipa in ansamblu, nu sa antrenez cativa jucatori pe doua skilluri, sa incerc sa dau lovitrua cu ei.
ce ma mira este faptul ca multi care au trecut de liga a cincea uita cum e aici... e drept ca unii au ajuns prin trei cand erau patru ligi... :))
2011-05-20 10:42:19
dorule eu am ajuns la faliment intr-un singur fel...am primit o mica amenda de 2,5 mil fix la sf de sezon...asa ca fapt divers nu cred ca voi mai ajunge vreodata...iar tu daca vrei sa faci ceva cu antrenamentu la jucatori incearca sa-ti iei un antrenor cu 3 X ex (viteza + tehnica + atac) si nu te mai chinui sa-ti tot schimbi antrenoru de fiecare data cand schimbi antrenamentu...dara daca faci experimente asa cum vrei at nu ma bag...gata eu nu mai zic nimic...multa bafta tuturor si sper ca fiecare user sa fie multumit de antrenor respectiv de antrenament ;)
2011-05-20 10:58:57
hai, mai, ce te-ai suparat? n-am vrut sa te ofensez, doar sa te tachinez putin.

te rog, scuza-ma.

Aris Teodor, vârsta: 44, sum(113 => 14,13)

salariu: 119 200 lei
club:Daciada, ţara: România,
briliant antrenor
Eficienţa antrenamentului:
magic (15) de rezistenţă formidabil (11) de portar
extraterestru (16) de viteză briliant (14) de apărare
remarcabil (12) de tehnicã extraterestru (16) de construcţie
incredibil (13) de pase extraterestru (16) de atac

asta e antrenorul meu principal - deocamdata atat imi pot permite. (asta ca sa vezi ca sunt de acord cu tine, in principiu).

eu, cand ma gandesc la incepatori, ii vad pe cei aflati la inceput, din liga 6, cu bani putini. nici macar eu nu mai pot fi considerat incepator, ca am deja un an de cand joc(dar nici expert nu sunt, departe de mine gandul).
daca faci o socoteala ca dai pe un principal briliant 100000 si pe trei secunzi remarcabili 200000 pe saptamana, inmultit cu 14 saptamani, ai un total de 4 200 000 cheltuiti pe sezon, in situatia in care rezultatele tale de incepator nu iti aduc mare lucru in cont. daca stiam la inceput cum merge treaba bagam 1 500 000 in trei-patru mosi mai ieftini, luam un antrenor care sa ma coste 350-400 000 pe sezon, mai tineam sau nu aia trei prostovani secunzi (ca sa am si eu secunzi :))) si strangeam bani sa pot lua unul-doi jucatori cam de un milion bucata.
...asa, am cumparat si am vandut, de multe ori aiurea, de nu le mai stiu numarul. pana la urma e un joc...

2011-05-20 12:49:55
dorule ca sa ma supar pe tine trebuie sa ma injuri si apoi sa vii si sa ma bati...cum crezi ca ma pot supara pe tine dintr-o balarie de joc...haide mah ce draq suntem oameni??? oricum sper sa iti misti si tu fundu mai repede din 5 in 4 nu ca eu as fii facut pasu asta dar la mine e in proiect ;) iar daca tot antrenezi ATT am eu pt tine unu strong ;)
2011-05-20 12:50:28
roman?
2011-05-20 12:52:17
=))))
2011-05-20 19:45:26
Intrebarea era pusa de Sefu_Darius, care numai incepator nu este ;)

Orice user poate fi incepator in anumite lucruri
Toti le invatam pe parcurs.

Legat de alegerea antrenorului, am mai raspuns:
Alegerea trebuie facuta functie de finante, antrenament, planuri de viitor (unde includem antrenament, promovari in ligi superioare etc)

Personal as alege magicul daca are skiluri cat mai multe de extraterestru deoarece skilurile sale influeteaza popurile, iar secunzi ajuta doar la antrenament sa fie mai rentabil (nu stim in ce proportie)
(edited)
2011-05-21 00:24:52
e ok ce zici, eu ma chinui de trei sezoane sa extrag un magic macar, dar nimic...:(((
de abia de sezonul trecut mi-am ales un plan(gresit pana la urma in proportie de 40 %)il voi continua doua sezoane, daca nu -mi iese , ma las...de el :O
2011-05-21 01:48:07
Personal as alege magicul daca are skiluri cat mai multe de extraterestru

In principiu si eu as fi ales astfel dar tu ai vazut ce briliant are? Nu sunt multi magici mai buni decat briliantul lui si nici nu cred ca se merita diferenta.

Roman Strocki, vârsta: 73
salariu: 129 000 lei
ţara: Polska,
briliant [14] antrenor
Eficienţa antrenamentului:
magic [15] de rezistenţă bun [7] de portar
extraterestru [16] de viteză extraterestru [16] de apărare
extraterestru [16] de tehnicã excelent [10] de construcţie
extraterestru [16] de pase extraterestru [16] de atac
2011-05-21 18:31:31
Adrian Diaconeasa, vârsta: 47

salariu: 103 000 lei
club: NewChance, ţara: România,
remarcabil [12] antrenor
Eficienţa antrenamentului:
excelent [10] de rezistenţă insuficient [2] de portar
extraterestru [16] de viteză extraterestru [16] de apărare
extraterestru [16] de tehnicã adecvat [6] de construcţie
extraterestru [16] de pase briliant [14] de atac
e mai bun al meu .... (pt principal atat:D) l-am laut cu 200000 de pe lista de transferuri :D
2011-05-21 18:33:15
Mai bun pentru ce? E mult mai slab decat briliantul lui pentru orice tip de antrenament, nu doar pentru cel de atacanti ;)
2011-05-21 21:43:36
E bunicel pentru antrenamentul de fundasi, dar nu are constructie. Si niste rezistenta in plus n-ar strica!
Eu l-am extras, dar l-am concediat cand mi-am permis ceva mai bun.
2011-05-31 11:02:05
am facut o greseala si vreau sa stiu daca se poate remedia . am licitat fara sa vreau o suma mai mare pentru acest jucator. Eryk Jakubek, vârsta: 16
club: Pinczow FC, ţara: Polska,
valoare: 64 000 lei, salariu: 2 000 lei,
excelent [10] forma, tragic [0] disciplina tactică,
înălţime: 178 cm


tragic [0] rezistenţă tragic [0] portar
slab [4] viteză insuficient [2] apărare
fără speranţă [1] tehnică slab [4] construcţie
foarte slab [3] pase insuficient [2] atac

Statistici:
Meciuri oficiale: 0
Goluri în meciuri oficiale: 0
Pase de gol în meciuri oficiale: 0
Pe lista de transfer pentru: 1 lei
Cea mai mare ofertă: 60 004 lei
[F.C.Gladiatorii Negrii]
Sfârşitul licitatiei: 31.05.2011 11:48


Licitează
se mai poate face ceva sau pierd banii?
2011-05-31 11:03:08
faci misto de noi? :))

cea mai mare ofertă: 60 004 lei
(edited)