Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
2008-12-19 12:17:55
Щоб отримати команду в Соккері, зайдіть в меню Реєстрація, що знаходиться на головній сторінці. Після подання на розгляд Ваших особистих даних і адресу електронної пошти, Вам потрібно трішки почекати, поки Вам видадуть команду. Ви отримаєте повідомлення на Ваш e-mail адрес, коли це станеться. Кожна заявка опрацьовується індивидуально, тому на це може піти декілька днів. В рідкісних випадках може виявитися, що всі ліги в Вашій країні заповнені. Через це термін очікування може трішки збільшитися. Однак будьте терплячі, оскільки всі ліги постійно переглядаються і розширюються, коли це потрібно. Розширення, звичайно, проводиться в міжсезонні.
Команда, якою Ви хочете керувати, має бути створена в Вашій країні, якщо вона є в Соккері. Якщо Ви хочете створити команду в іншій країні, Ви маєте про це повідомити на admins@sokker.org .
Будь ласка, дотримуйтесь правил чесної гри, які описані в розділі 2. Наприклад, якщо Ви думаєте, що будете розділяти ІP адрес з іншим користувачом, повідомте про це на admins@sokker.org

Керування аккаунтом
Ваш аккаунт в Соккері може бути видалений якщо:
• Ви не заходили в Соккер більш, ніж 50 днів (цей термін може зменшитись до 15 днів, якщо ваша країна майже повна і Ви знаходитесь в найнижчій лізі. В таких випадках про це буде заздалегіть проінформовано на форумі)
• Ваша команда перевищує ліміт банкрутства більш, ніж 14 днів.
• Ваш аккаунт був заблокований за недотримання правил чесної гри або правил форуму (Див. розділ 2).
В будь-якому випадку, якщо Ви захочете знову приєднатися до Соккеру, Вам буде дозволено зареєструватися ще один раз. Ви маєте почекати 50 днів з моменту Вашого останнього заходу в Соккер, щоб це зробити.

Запрошення користувачів
Коли Ви запрошуєте друга приєднатись до Соккеру, скажіть йому, щоб він ввів Ваш логін під час реєстрації або ж надішліть йому посилання наступного вигляду: www.sokker.org/?buddy=ваш_логін
Ви отримуватимете 10 днів Плюса кожного разу, коли хтось з ваших друзів вперше замовить Плюс!
Якщо Ви вже маєте Плюс, то термін його дії буде подовжено на 10 днів.
Як гравець, Ви зобов'язані дотримуватись наступних правил:
• Забороняється мати більш, ніж одну команду. Як тільки виявиться, що Ви керуєте багатьма командами, всі вони будуть у Вас відібрані. Якщо у Вас такий же ІP адрес, як і в іншого користувача (тобто Ви з цим користувачем використовуєте один комп'ютер), будь ласка, повідомте про це на admins@sokker.org
• Будь-які трансфери між командами, менеджери яких використовують одинаковий IP адрес є заборонені.
• Забороняється робити трансфери за завищеними цінами за будь-яких умов. Це може призвести до негайного відсторонення від гри.
• Ваша поведінка на форумі, у гостьових книгах, при написанні повідомленнь іншим користувачам має завжди задовільняти вимоги, що написані в Статуті Форуму.
• Забороняється продавати або віддавати свою команду комусь іншому.

Права Адміністратора:
• Адміністратор має право заблокувати аккаунт користувачів, які не дотримуються правил чесної гри.
• Адміністратор має право заблокувати аккаунт або призначити грошове покарання користувачам, які грубо порушують правила форуму.
• Адміністратор має право заблокувати аккаунт або призначити грошове покарання користувачам, які займаються спамом або використовують непристойні слова при зверненні до інших користувачів.
• Адміністратор має право зняти будь-якого гравця з трансферного списку, якщо його вартість порушує правила вільного ринку (дуже завищена або підозріла).
• Адміністратор має право врівноважити вартість трансферу гравця, якщо вона порушує правила вільного ринку (дуже завищена або підозріла), за допомогою грошового покарання.
• Адміністратор не має права знімати гравця з продажу за проханням покупця або продавця.
• Адміністратор не має права розповсюджувати інформацію про гравців (навички, вартість і т.п.)
2008-12-19 12:36:22
Ваш клуб, як і будь-який справжній, має власний стадіон, гравців, тренерів і асистентів, а також молодіжнy школy. Керування клубом потребує деяких витрат, таких як зарплатня гравців та тренерів, кошти на трансфери та розбудову стадіону та інші. Ваш клуб має зберігати платоспроможність, щоб не збанкрутувати. Більш детальну інформацію про керування клубом Ви знайдете в наступних розділах.

Банкрутство
Клуб вважається банкрутом, якщо його борг більший за €500k (3.2кк грн.) Менеджери цих клубів зможуть заходити в Соккер на протязі 24 годин з моменту останнього входу.
Це зроблено для того, щоб дати їм можливість виправити фінансове становище - продати гравців, звільнити тренерів і т.п. Після 24 годин вони не зможуть зайти в Соккер, поки баланс клубу не перевищить -€500k (-3.2кк грн.) Якщо це трапляється, то менеджер зможе нормально продовжити гру, але якщо за 14 днів становище команди не зміниться, то вона офіційно визнається банкрутом, як і сказано в розділі 1.
2012-06-05 17:14:30
У кожного гравця є 8 базових навичок. 7 з них (швидкість, пас, створення гри, захист, напад, техніка та воротарство) зміняюються від трагічно до божественно. Витривалість зміняється від трагічно до величезно. Чим вищий рівень кожної навички, тим краще буде проявляти себе на полі гравець.

Основні навички:

Швидкість
Визначає на скільки швидкий буде гравець. Вона впливає на швидкість, як і з м'ячем, так і без нього. Чим більша швидкість, тим більший шанс відірватися від суперника, або ж догнати його. Також воротарі з високою швидкістю більш ефективні проти нападників.

Пас
Ця навичка визначає, на скільки точними будуть паси гравця (це також відноситься до пасів головою). В поняття точність входить як напрямок, так і сила пасу, потрібна для того, щоб одноклубники змогли прийняти передачу без труднощів.

Півзахист
Гравці з високою навичкою півзахисту швидше вирішують, кому відпасувати м'яча, а також вибирають гравця, який знаходиться у найкращій позиції. Якщо у гравця низький рівень півзахисту, то він може почати шукати, кому віддати пас, при цьому втрачаючи швидкість, і через це в нього можуть легко відібрати м'яч. Високий рівень півзахисту також збільшує вміння гравця давати пас на хід.

Захист
Чим більший рівень навички захист, тим більшим є шанс відібрати м'яча у суперника. Ця навичка найважливіша для захисників, хоча півзахисники та нападники теж можуть нею скористатись, відібравши м'яч на чужій половині поля. Також при відборі м'яча дуже важлива техніка гравця суперника. Чим більший рівень цієї навички, тим більший шанс обвести захисника.

Напад
Ця навичка впливає на точність та силу удару. Гравці з високим рівнем нападу рідше помиляються при ударі, а їх удари важче зловити воротарю. Ця навичка важлива не тільки для нападників, але й для всіх гравців, що можуть бути на ударних позиціях під час матчу.

Техніка
Багато деталей гри на полі залежать від техніки:
• здатність приймати м'яч; гравець з малим рівнем техніки може не прийняти навіть найпростіший пас;
• швидкість з м'ячем (гравець з малим рівнем техніки значно повільніше рухаються з м'ячем);
• здатність обвести захисника;
• ймовірність помилки при передачі в один дотик.

Воротарство
Ця навичка важлива тільки для воротарів. Вона визначає ефективність і якість сейвів. Чим більший рівень навички, тим частіше воротар ловить м'яч або відбиває його якнайдалі від нападників.

Витривалість
Протягом матчу гравці втомлюються і стають менш точними через те, що втрачають деяку частину своїх навичок. Тільки створення гри залишається незмінним протягом матчу. Відсоток втомленості не залежить від того, скільки часу провів гравець на полі, а від того на скільки він був активним. Чим більше він біжить і бере участь в ігрових моментах, тим більше він втомлюється. Гравці з високим рівнем витривалості втомлюються менше, ніж інші. Також варто врахувати, що без тренування витривалості рівень цїє навички поступово зменшується.

Додаткові характеристики гравця:

Форма
Визначає, на скільки добре гравець використовує свої навички. Якщо гравець не в формі, то він буде грати гірше, ніж при вищому рівні форми.

Тактична дисципліна
Відображає, на скільки точно гравець буде дотримуватись настанов тренера у матчі. Тактична дисципліна складається з двох піднавичок: досвіду і командній роботі.

Досвід:
• Більше матчів - більше досвіду;
• Залежить від активності під час матчу;
• Тип матчу (товариський, ліговий матч чи матч за збірну);
• Чим менше досвіду в гравця, тим більше він його отримує за матч.

Командна робота:
• Відображає найскільки добре тренер навчає тактики гравців і наскільки багато гравець вчився тактики в клубі;
• Змінується під час тренувального оновлення, так само як і інші навички і залежить в головному від загального рівня тренера;
• Залежить від часу проведеного на полі;
• Асистенти допомагають покращити КР, але їх вплив дуже малий;
• В старих гравців КР змінюється;
• Після кожного трансферу, КР гравця зменшується до найнижчого рівня.

Талант
Прихована здатність гравця підвищувати свої навички. Визначає ефективність тренування, як в основній команді, так і в молодіжній школі.

Вік
Після кожного сезону гравці стають старшими на рік. Молоді гравці тренуються швидше за старіших. Приблизно з 30 років навички гравця можуть зменшуватись. Чим старіший гравець, тим швидше вони будуть зменшуватись.

Вартість
Приблизна оцінка гравця в залежності від його навичок. Вартість не показує справжню ринкову вартість гравця при продажі.

Зарплата
Визначена контрактом тижнева зарплата, яка також залежить від навичок гравця. На початку кожного сезону зарплата перераховується.

Зріст
Вищі гравці мають більший шанс вибороти м'яч на другому поверсі, в той час як нижчі швидше розганяються (але максимальна швидкість однакова для гравців будь-якого зросту і залежить від рівня навички швидкості).

Звільнення гравців:
Якщо гравець Вас не задовільняє і його не варто виставляти на трансфер, Ви можете його звільнити. Якщо Ви звільните гравця, він не зможе грати за вашу команда і не буде доступний для інших команд. Він покине світ Соккеру назавжди!
Гравці, що є членами національної збірної не можуть бути звільненими. Гравці, які не є в збірній можуть бути звільненими навіть якщо вони мають навички на рівні збірних.
Гравці національних збірних з команд-ботів будуть виставлені на трансфер, коли команда знайде нового власника.
2012-06-05 17:28:09
Де Ви бачили команду без тренера? Ніде, тому що тоді гравці не будуть розвиватися.
Ваші тренери покращують навички гравців під час тренувальних сесій, а також тренують молодіжну команду.

Навички тренера
Навички тренера показують, наскільки ефективно можуть відбуватися тренування кожної окремої навички під керівництвом цього тренера якщо він буде займати посаду Головного тренера.
Ці показники ефективності тренування навичок важливі лише для головного тренера, оскільки інші тренери (ассистенти та тренер молодіжної команди) для тренувального процеса використовують тільки свій загальний рівень (див. нижче). Для найкращого тренування вашими гравцями обраної вами навички потрібно, щоб ефективність тренування саме цієї навички у Головного тренера була якомога більшою (16)

Загальний рівень
Загальна оцінка тренера залежить від суми його рівнів у кожній основній навичці. Ця оцінка найбільш важлива для асистентів - чим вище їхня загальна оцінка, тим більш ефективна їхня допомога головному тренерові. Крім цього, для Вашої молодіжної школи краще найняти тренера з максимально високою середньою оцінкою - чим вона вище, тим швидше будуть рости юніори. Тренування «Командної гри» (див. параграф «Тактична дисципліна», розділ «Гравці») залежить лише від середньої оцінки тренерів, в основному від оцінки тренера основного складу, і в меншому ступені від оцінки асистентів.

Зарплата
Як правило, чим кращий тренер, тим вище в нього зарплата. Якщо у Вас в планах немає швидкого банкрутства, то на самому початку керування клубом Ви не зможете дозволити собі дуже сильного тренера. На відміну від зарплати гравця, зарплата тренера не змінюється згодом - із сезону в сезон вона залишається постійною.

Вік
Ваш тренер є людиною і в будь-який момент може вирішити закінчити свою кар'єру. Не дивуйтесь, коли Ваш старенький тренер залишить на вашому столі заяву про звільнення і поїде у Трінідад і Тобаго на заслужений відпочинок.

Пошук тренера
Коли Ви починаєте грати в Соккер, у штабі вже є декілька тренерів. Напевно це не найкращий варіант для подальшого тренування - вони були найняті менеджером, у чиїх руках був клуб до Вашого приходу. У кожному разі, у цих тренерів є велика перевага - низькі зарплати. Ви можете в будь-який момент їх звільнити й найняти кращий штаб.

Наймання тренера
Ви можете знайти тренера через систему пошуку. Наймання нового тренера коштує грошей. Чим точніше Ви задаєте параметри пошуку, тим більше цей пошук буде коштувати. Ви повинні заплатити цю суму навіть якщо в результаті пошуку Ви не знайдете тренера, що Вас влаштовує. У знайденого тренера будуть навички, близькі до заданих при пошуку, але не повністю з ними співпадаючі. Якщо такі навички здаються Вам прийнятливими, то Ви можете підписати контракт про прийом до штабу. Підписання контракту не припускає додаткових витрат, але по розірванні контракту тренер одержує свою тижневу зарплату. У кожному разі, якщо тренер не пасує Вашим потребам, за Вами залишається можливість не підписувати з ним контракт, відкинувши його кандидатуру й приступити до пошуку наступного. Звільнення тренера, з яким не підписаний контракт, не вимагає додаткових витрат.

Порада: для пошуку тренера молодіжної школи або асистентів встановіть у всіх полях пошуку бажаний середній рівень.

Звільнення тренера
Як згадано вище, звільнення тренера, чия роль у штабі не визначена, безкоштовно. Проте, якщо Ви прийняли тренера в штаб, звільнення обійдеться Вам у його тижневу зарплату. Після звільнення тренер потрапляє до трансферного списку.

Визначення ролі тренера
Після прийняття тренера він попадає в штаб клубу й відображається на сторінці тренувань у секції «Без посади». Це значить, що тренер уже найнятий, але його роль у Вашім клубі ще не визначена. Місце головного тренера, асистентів або тренера молодіжної збірної може бути зайнято кожним із тренерів, з яким у клубі підписаний контракт. Необхідно подбати про те, щоб поставити тренера на пост, заради чого Ви його шукали. Ви можете вільно переміщати тренерів з одного поста на інший (наприклад, призначити одного з асистентів головним тренером і ін.) Тренери, чия роль невизначена, будуть продовжувати одержувати зарплату, незважаючи на те, що клуб не одержує від них ніякої користі.

Трансфери тренерів
Тренери, звільнені із клубів, з якими раніше в них був підписаний контракт, при бажанні продовжувати свою тренерську кар'єру попадають у трансферний список. Якщо Ви хочете залучити одного з них у Ваш клуб, необхідно зробити ставку на тренера, що Вас цікавить. Ці гроші йдуть безпосередньо тренерові, його колишній клуб нічого із цієї суми не одержує.

Якщо аукціон не завершується протягом тижня (переможець торгів не підписує контракт із тренером), то його результат анулюється й переможець виплачує 10% від своєї ставки.
2014-01-08 20:31:30
Щоб Ваша команда розвивалась Ваші гравці повинні правильно тренуватись. Кожного тижня Ви можете обрати навичку, яку будуть вдосконалювати гравці на тренуванні. Більшість типів тренування вимагають виходу на поле гравця в певній позиції на тижні.

Гравець, що грав на тій самій позиції двічі на тиждень тренуватиметься краще за гравця, що грав в одному матчі. Гравці тренуються більше в офіційних матчах, ніж в товариських. Якщо гравець грав на двох різних позиціях на тижні, то при тренуванні враховується тільки остання. Перевага виходу на поле двічі на тиждень незначна - гравець отримує трішки менше повного тренування за 1 матч. Якщо гравець грав тільки за Збірну, то він отримає приблизно 50% нормального тренування. Гравці не отримують тренування під час додаткових таймів, оскільки вони вже втомлені.

Різниці між ефективністю тренування в залежності від зіграних матчів дуже мала. Гравець, зігравший тільки товариську гру, отримає тільки трішки менше тренування, ніж гравець, що зіграв в офіційному матчі. Між гравцями, що зіграли 2 матчі і 1 матч різниця ще менша.

Прихованою навичкою кожного гравця є талант. Талановиті гравці тренуються швидше за гравців з малим талантом. З роками властивість покращуватись зменшується, чим старіший гравець, тим довше він буде тренуватись. Крім індивідуального тренування, є також загальне тренування. Всі гравці, що грали хоча раз за тиждень беруть участь в ньому. Ефективність загального тренування є набагато меншою за тренування індивідуальне.

За якість тренування відповідає головний тренер. На це впливають його індивідуальні навички тренування; його загальний рівень не впливає на ефективність тренування. Вибирайте тренера, що добре тренує навичку, яку Ви вибрали, щоб тренувати на цьому тижні. Вирішіть для себе на скільки важливими для Вас є інші навички тренера і чи Ви зможете виплачувати зарплату кращому тренеру.

Асистенти допомагають головному тренеру покращити ефективність тренування - чим кращий асистент(враховується його загальний рівень), тим більше він допоможе головному тренеру. В будь-якому випадку на наймайте більше 3 асистентів, оскільки це призведе до зменшення ефетивності або й взагалі втраті тренування.

Гравці, які вийшли на заміну, отримають тренування в залежності від часу проведеного на полі. Гравець має грати на тій же самій позиції в обох матчах. В іншому випадку до уваги буде братися тільки останній матч(навіть якщо Ви тренуєте швидкість). Це правило не розповсюдується тільки на тренування Витривалості.

Тренування витривалості
Ця навичка тренується найшвидше. Всі гравці в команді отримують тренування, незалажно від того чи грали вони на тижні чи ні. Гравці тренуються з однаковою швидкістю, незалежно від їхнього віку і таланту. В будь-якому випадку витривалість може впасти і в молодих гравців, якщо її не тренувати. Максимальний рівень Витривалості є Formidable.

Тренування швидкості
Швидкість тренується всіма гравцями, які хоча б раз за тиждень вийшли на поле, незважаючи на їхню позицію. Хоча це тренування схоже на тренування Витривалості, але на його ефективність впливають вік і талант.

Тренування нападу
Нападники (ATT) тренуються найефективніше, півзахисники (MID) трішки повільніше, і ще менше захисники (DEF) та воротарі (GK).

Тренування пасу
Пас тренується найефективніше півзахисниками (MID), інші позиції трішки повільніше. Якщо Ви хочете збільшити ефект для іншої позиції, то Ви можете це зробити, ефект тренування пасу для інших позицій збільшиться до 50%. Тим не менш, це призведе до зменшення ефекту підготовки півзахисників до 50%.

Тренування півзахисту
Тренування півзахисту схоже на тренування пасу. Найкориснішим воно буде для півзахисників (MID). Ви можете збільшувати ефетивність для інших позиції так само як і при тренуванні пасу до 50%, однак, це також призведе до зменшення ефекту тренування півзахисту для півзахисників до 50%.

Тренування захисту
Ви можете вибрати яка з позицій отримає найбільший ефект від тренування захисту цього тижня - ATT, MID чи DEF. Інші позиції отримають менший ефект.

Тренування техніки
Подібно до тренування захисту, найбільше натренуються гравці в обраній вами позиції, а іншим трішки менше.

Тренування воротарства
Тільки воротарі (позиція GK) що грали на цьому тижні беруть участь в тренуванні.

Тактична дисципліна
Тактична дисципліна збільшується/зменшується незалежно від тренування інших навичок. Досвід отримується або втрачається в залежності від зіграних матчів, активності на полі та типу матчів. Гравці з низьким досвідом здобувають досвід швидше за своїх досвідченіших колег. Робота в команді відображає наскільки добре тренер може пояснити тактику і наскільки гравець зіграний з командою. Вона залежить в основному від загального рівня тренера. Робота в команді залежить від часу проведеного на полі з цією командою. Старіші гравці збільшують і зменшують роботу в команді повільніше. Робота в команді гравця зменшується до найнижчого рівня після кожного трансферу.
Ваш клуб має молодіжну школу, де тренуються ваші юніори. Вони мають занадто мало досвід і навичок, щоб грати в офіційних матчах.
Вам потрібно назначити тренера молодіжки, щоб забезпечити юніорам тренування.Його загальний рівень визначає на скільки швидко тренуються юніори. Також він вирішує, коли гравець буде готовий до вступу в головну команду.
Ви маєте визначити максимальну кількість гравців, що можуть тренуватися у вашій школі. Кожного тижня до школи приходять нові гравців, якщо в ній є вільні місця. Якщо претендентів буде більше, ніж вільних місць у школі, то деяких з них відправлять підмітати вулиці :)…Ви ніколи не знатимете чи вони були майбутніми зірка чи ні.
Юніори приходять до школи з різними навичками, але їхній талант і ефективність тренерів визначають на скільки швидко вони будуть тренуватись і чи будуть вони корисними гравцями, коли вийдуть зі школи. Коли юніор готовий вступити до головної команди, ви можете підписати з ним контракт і тоді ви побачите які навички у нього.
2012-07-19 00:31:19
У Соккері основним способом одержання гравців у своє розпорядження є їхня покупка в інших клубів. Ринок гравців функціонує за принципом аукціону. Зауважте, що неможливо виставити гравця на продаж за 0 - необхідно вказати початкову ціну рівну хоча б 1.
Виставлення гравця на продаж припускає видатки на податок з аукціону (відсоток від початкової ціни). По завершенню трансферу продавець платить мито у розмірі 2.4% з домовленої суми. Якщо проданий Вами гравець молодше 23 років і спочатку належав іншому клубу, то 5% домовленої суми буде відраховано власникові клубу, чиїм вихідцем він є.
Після виставляння на продаж гравець залишається в списку трансферів два дні, принаймні, якщо продавець не зніме його з торгів. Зняття гравця з торгів можливо лише у випадку, якщо на нього не було зроблено ні однієї ставки. Після закінчення торгів гравець іде до їхнього переможця; проте, він залишається в старому клубі, поки продавець не відправить його в нову команду або поки покупець не приведе його до себе в клуб. Тільки після цього трансфер вважається завершеним.
Якщо покупець не приводить гравця в команду й продавець не відправляє його зі свого клубу, то трансфер можна анулювати. Для цього досить почекати тиждень із моменту закінчення торгів, і трансфер буде анульований автоматично, при цьому обоє зацікавлених менеджера виплачують суму рівну 10% домовленої ціни.

Щоденний перепродаж
Соккер установлює правила для того, щоб боротися з феноменом швидкого перепродажу гравців. Будь-який гравець має право відмовитися бути виставленим на торги.
Імовірність того, що гравець відмовиться від трансферу, залежить від:
• кількості матчів, у яких він брав участь у складі Вашого клубу - чим менше він виходив на поле, тим вище ймовірність відмови.
• кількості гравців, виставленими Вами на продаж протягом останніх двох тижнів.
• форми гравця - чим гірше форма, тим вище ймовірність відмови (вплив цього фактору менше, ніж перших двох).
• настрій вболівальників - чим він гірший, тим легше гравець погоджується на трансфер (вплив цього фактору менше, ніж перших трьох).
Ці правила не стосуються гравців зі складу, яких Вам було надано спочатку (безпосередньо після одержання команди) і гравців, що тільки що вийшли з молодіжної школи.

При здійсненні трансферів пам’ятайте про правила чесної гри, описаних у другому розділі.
2008-12-25 17:50:34
У кожної команди стадіон має вісім секторів для будівництва місць для глядачів. Трибуни можна розширювати або зруйнувати в залежності від бюджету. Щоб взнати вартість запланованої розбудови зайдіть в меню Стадіон і введіть бажану кількість місць. Будьте обережні - вартість місць зростає пропорційно до розміру трибуни. Можливо побудувати дві менші трибуни буде дешевше за одну велику.

Місця
Існує 4 типу трибун стадіону; тип місць визначає вартість квитка на матч і кількість глядачів у відповідному секторі. Деякі вболювальники можуть не прийти на матч, якщо Ви не надасте їм необхідної кількості місць. Більшість із них вибирає найдешевші місця із всіх наявних, але цілком імовірно, що деякі з них оберуть більш дорогі місця, якщо місця їхнього улюбленого типу вже розпродані. Для того, щоб присутність глядачів не залежала від погодних умов, кожний сектор може бути оснащений дахом.
Протягом робіт з розширення стадіону сектор закривається, і в розпорядженні вболівальників залишається лише невелика кількість місць.
Час робіт оцінюється будівниками щодня й може виявитися відмінним від початкової оцінки.

Типи місць:
• Трава (стоячі): Будувати їх неможливо. Кожний такий сектор вміщає не більше 100 глядачів.
• Тераси (стоячі): Другий по економічності тип місць, проте є правила Асоціації Футболу, які накладають обмеження на кількість таких місць на стадіоні. Стадіон не може складатися тільки із трибун.
• Лави: самий економічний тип сидячих місць.
• Крісла: самий дорогий та зручний тип місць. Крісла дорожче лав, але кількість глядачів на лавах як правило більше.
Кожен клуб має певну кількість відданих вболівальників, які готові підтримати свою улюблену команду. Найпалкіші вболівальники записуються у фан-клуб (їхню кількість ви можете знайти в меню Бюро). Не залежно від фан-клубу, на кожний матч збирається певна кількість звичайних вболівальників, яка залежить від погоди,а також величини і настрою фан-клубу команди гостів.
Поточний настрій вболівальників можна знайти в Бюро.
Існують деякі групи вболівальників, які не прийдуть на матч, якщо їм не забезпечать найкращими умовами на трибунах. Наприклад, деякі з них можуть не прийти, якщо всі квитки на місця під дахом продані.

Кожного тижня число вболівальників оновлюється. Число вболівальників, які приєднуються до фан-клубу залежить від:
• Ліги, в якій грає клуб
• Престижу цієї ліги
• Рейтингу суперника
Кваліфікаційні ігри впливають на настрій вболівальників більше, ніж матчі ліги.
2008-12-26 16:29:17
У Соккері матчі розігруються за правилами реального футболу.

Визначення складу на гру
Для проведення будь-якого матчу Вам необхідно вибрати 11 гравців основного складу, які повинні будуть вийти на поле. Травмовані гравці, для яких строк видужання перевищує 7 днів, не можуть приймати участі в грі. Гравці, строк видужання яких менш 7 днів, (стан легкої травми), можуть брати участь у грі, але при цьому вони будуть грати в неповну силу. При наявності трьох жовтих карток або один червоної гравець дискваліфікується на один офіційний матч (біля ім'я кожного гравця зазначене число отриманих їм карток). Дискваліфіковані або травмовані гравці не будуть приймати участі в матчі, навіть якщо Ви їх заявите у секції розміщення на гру.

Для кожного відібраного до складу матчу гравця необхідно вказати одну з наступних позицій:
GK – воротар
DEF - захисник
MID – півзахисник
ATT – нападаючий

Позиція визначає стиль гри футболіста (гравці на позиції DEF повинні намагатися якнайшвидше відібрати м'яч та ліквідувати загрозу замість того, щоб іти на дриблінг, тому що при втраті м'яча їхня команда робить у досить небезпечній ситуації). Є максимальна межа гравців, які можуть грати на кожній позиції – 5 для позиції MID, 5 для позиції DEF, 3 для позиції ATT, 1 для позиції GK. Якщо Ви виставите на одну з позицій число гравців, що перевищує максимально припустиме (наприклад, 6 гравців на позицію DEF) або не заявите ніякого розміщення, то вся команда втратить тижневе тренування (виключенням є тренування витривалості).
Прочитайте главу «Тренування» для одержання більш докладної інформації про залежність тренування від позиції на полі.
Якщо одна з команд виставляє на матч менш 10 гравців або видаляє тактику, по якій вона збирається грати, то команда-суперниця за за умовчанням вважається переможницею матчу. Виставлені нею на даний матч гравці одержують тренування в тім же обсязі, якби матч був зіграний (заміни не приймаються до уваги).

Заміни
Під час матчу може виникнути необхідність замінити гравця на полі гравцем з лави запасних через травму. При цьому перший присутній на лаві гравець виходить на поле.
Крім визначення складу на матч у менеджера є можливість давати інші розпорядження. Для здійснення заміни Вам необхідно визначити мінуту заміни та умову, при якій вона повинна відбутися. У Вас також є можливість вибрати гравця-виконавця штрафних ударів і пенальті (ці вказівки приймаються до уваги тільки на половині поля супротивника). Ви не можете вибирати виконавця кутових ударів.
Для перелічених нижче розпоряджень вказання хвилини означає хвилину, з якої стартує перевірка умови, а не хвилина, коли умова вже перевірена. (якщо Ви задали якусь умову на 1-й хвилині, то вона може статися на 89-й, тому що умова перевіряється на протязі всієї гри, а не тільки в момент настання 1-ої хвилини)
• гравець отримав жовту картку
• червона картка, чи гравець відсутній
• гравець зазнав легкого пошкодження
УВАГА:
Якщо виконавець штрафних ударів не визначений, те такі удари (як і кутові) будуть виконані гравцем, що перебуває ближче всього до м'яча.

Технічна поразка
Вам зараховується технічна поразка в наступних випадках:
• Ви заявили на матч менш ніж 10 гравців (рахунок за умовчанням 5:0),
• Тактика на гру не обрана або заявлена тактика видалена до початку гри (рахунок за умовчанням 5:0),
Якщо обидві команди заслуговують технічну поразка, то результатом гри стає рахунок:
* 0:0 – у випадку гри у лізі,
* 1:0 - у випадку кубкової гри

Відеотрансляція матчу
Ви можете переглянути будь-який свій матч для того, щоб подивитись, як Ваші гравці пересуваються по полю й наскільки ефективна Ваша тактика.
Для перегляду матчу скористайтеся наступними клавішами:
• [Home] - відобразити/сховати прізвища гравців;
• [Пробіл] - відобразити/сховати панель керування;
• [стрілка вправо][стрілка вліво] - уповільнення/прискорення перегляду, опція недоступна при перегляді матчу в прямому ефірі;
• [стрілка вниз] – пауза;
• [alt] + [F4] закінчення перегляду.

Посляматчева статистика
Після матчу стають доступні наступні статистики:
• час володіння м'ячем, відлік починається з моменту одержання м'яча до моменту його втрати. Час Виконання штрафних ударів не входить у розрахунок.
• час гри на половинах – час, протягом якого м'яч залишався на кожній з половин. Якщо час гри на Вашій половині більше 50%, не радійте – це значить, що Ваша команда в основному захищалася, а не нападала!
• удари по воротах;
• фоли;
• картки;
• ефективність нападу, передач, захисту, розрахована на підставі індивідуальних рухів кожного гравця команди (наприклад, при розрахунку по різному оцінюється захисник, що ефектно відібрав у супротивника м'яч і захисник, що просто спробував реалізувати свої навички під час цього маневру). Внесок захисника в оцінку команди залежить від рівня його первинної навички, форми в момент гри й те, наскільки успішно він виступив. Навіть найкращі гравці іноді можуть виступити невдало.
Пам’ятайте, що оцінка всієї команди відображає середню оцінку всіх гравців і не бере до уваги добротність роботи гравців як команди. Цей параметр залежить від Вас, зокрема, від обраної Вами тактики.

Індивідуальні післяматчеві оцінки гравців
По посиланню «Особисті показники» Ви потрапляєте на сторінку, що відображає індивідуальні післяматчеві оцінки гравців, що брали участь у матчі. Стовпці таблиці мають наступні значення:
• Оцінка: загальна оцінка гри кожного футболіста, залежить від його загальної віддачі. Чим краще гравець використовує свої навички під час гри, тим вище загальна оцінка. Оцінка залежить від заявленої позиції; різні фактори приймаються в увагу при її розрахунку, наприклад, для нападаючих самим вагомим параметром є кількість виконаних ними ударів по воротах (у випадку, якщо в нього були такі можливості). Форма гравців визначає, наскільки вони спроможні вигідно реалізувати свої можливості, і також приймається до уваги при розрахунку загальної оцінки;
• Проведений на полі час;
• Кількість ударів по воротах;
• Фоли;
• Нап. – частка дій, спрямованих на напад, тобто час, протягом якого гравець володів м'ячем, робив дриблінги, передачі;
• Защ. - частка дій, спрямованих на захист, тобто час, протягом якого гравець вибивав м'яч з-під ніг супротивника або переслідував його (коли той володів м'ячем). Варто помітити, що цей показник не обов'язково має бути високим у постійно атакуючих команд. Найбільш активні гравці там є півзахисники та форварди.

Коментарії
Зведення про основні події на полі, а саме:
• Голи;
• Штанги, поперечини, удари повз ворота;
• Удари по воротах, при блокуванні яких воротар зазнає труднощів;
• Жовті й червоні картки;
• Заміни;
• Пенальті.
Ліга
Лігова система в кожній країні поділена на дивізіони , comprising a number of teams dependent on the level of the division. На найвищому рівні завжди одна ліга - найбільш важлива і престижна в країні. Кожен дивізіон має в 4 рази більше ліг, ніж дивізіон, вищий на один рівень, наприклад:

Дивізіон 1: 1 ліга,
Дивізіон 2: 4 ліги,
Дивізіон 3: 16 ліг,
Дивізіон 4: 64 ліги,
і т.д.

Кожна ліга складається з 8 команд, які грають між собою двічі, тобто 14 матчів за сезон. Очки начисляються, як і в справжньому житті; За перемогу - 3 очка, за нічию - 1, за поразку - 0. Позиція в турнірній таблиці залежить від (у порядку важливості):
• очок
• різниці забитих і пропущених голів
• забитих голів
• позиції в турнірній таблиці у минулому сезоні
Наприкінці кожного сезону переможець вищої ліги стає чемпіоном країни.

Підвищення і пониження
Найкращі 25% нижнього дивізіону підвищуються без кваліфікаційного матчу. Це також означає, що найгірші 25% команд понижуються автоматично. Тобто команда, яка посіла 8 місце не завжди автоматично понижується. Переможці решти ліг грають кваліфікаційні матчі з командами, які посіли 5-8 місця.

Пари кваліфікаційних ігор визначаються за очками і різницею голів. Найслабша команда з вищого дивізіону грає з найсильнішим суперником з нижчого дивізіону. У випадку нічиї команди грають додатковий час і, якщо буде потрібно, пенальті. Матч відбувається на стадіоні команди з вищого дивізіону.

Кубок
Матчі національного кубка країни починаються на першому тижні сезону. Кількість команд-учасниць кубка є ступенем двійки й максимальна на стільки на скільки кількість команд країни це дозволяє). Таким чином, у країнах із трьома дивізіонами (21 груп, 168 команд) число команд-учасниць кубка дорівнює 128, що означає, що в ньому беруть участь всі команди першого й другого дивізіонів, всі команди третього дивізіону, що займають місця 1-5 у турнірній таблиці своєї групи, і кращі команди із шостої позиції. Жеребкування проходить на підставі позиції команди в турнірній таблиці групи наприкінці попереднього сезону. Воно стає більш важливим при наближенні фінальних матчів кубка.

Після кожного тура всі команди розподіляються на два кошики на підставі з положенні в таблиці ліги наприкінці минулого сезону; у перший кошик попадають 50% найсильніших команд, у другу – інші. Після цього визначення суперників відбувається випадковим образом – будь-яка команда з першого кошика може виявитися противницею будь-якої команди із другого кошика.
Команди грають лише один матч, він проводиться на полі слабшої команди. Матчі розігруються по кубковій системі, тобто при рівному рахунку по закінченні основного часу розігруються два додаткових тайми і якщо буде потреба, пенальті.

Товариські матчі
Команди, які не беруть участь у кубку страни, або які з нього вже вибули, посередині тижня мають вільний час. Він може бути заповнений участю в товариській лізі або організацією звичайного товариського матчу. Матч може бути розіграний по системі кубка (з додатковим часом і пенальті) або по системі ліги (без них). Для того, щоб запросити команду на товариський матч, зайдіть на сторінку її матчів. Якщо на поточному тижні команда вільна, на цій сторінці буде відображена необхідне для організації матчу посилання.

Товариські ліги
Товариські ліги можуть бути організовані тільки передплатниками Плюса. Участь же в товариських лігах не обмежена – будь-який менеджер може приєднатися до будь-якої ліги.
Засновник має право створити тільки одну лігу. Інструменти, необхідні для створення товариської ліги, перебувають у секції «Товариські» (кнопка «Офіс»).
Засновник ліги визначає наступні параметри:
• момент початку ліги.
• які з команд, що приєдналися, будуть дійсно приймати в ній участь.
• наявність повторних матчів.

Засновник не може відмовитися від участі у своїй лізі, якщо участь у лізі не входить у його плани засновник просто не активізує або видаляє її.
З моменту свого створення ліга стає доступною для всіх менеджерів бажаючих приєднатися. Засновник запрошує до участі вибрані їм команди. Як тільки прийнято остаточне рішення про склад ліги, засновник підтверджує цей список і активізує лігу.

Активізація ліги проходить успішно при виконанні наступних умов:
• Число команд-учасниць має бути парне, не менш чотирьох, не більш заздалегідь заданого числа (це число залежить від кількості тижнів, що залишилися в сезоні).
• Всі обрані засновником ліги команди ще не організували товариських матчів на тижні, що залишилися до кінця сезону.

Товариські ліги, активізовані з четверга по неділю, починаються в наступну середу, розклад на них публікується в понеділок. З понеділка по середу Ви можете створювати нові ліги або приєднатися до вже існуючих неактивних ліг; у кожному разі, у цей період немає можливості активізувати товариську лігу.
За умовчанням статус ліги залишається неактивним. У такому стані вона може бути активізована, вилучена або залишитися неактивною назавжди.
Після закінчення всіх матчів ліги вона знову стає неактивною, у такий спосіб засновник знову в стані почати відбір команд.
В залежності від дня тижня відбуваються різні оновлення:

Кожного дня:
• Медична перевірка травмованих гравців.
• Перегляд робіт над стадіонами.
• Вартість гравців обновляється.
• Опубліковується прогноз погоди на зазначений день.

Субота:
• Оплачуються зарплати гравцям і гроші за утримання стадіону.
• Набір юніорів у молодіжну школу.
• Тижневі спонсорські виплати.
• Матчі національних збірних.
• (0-ий тиждень) Жеребкування турів кваліфікації ЧС.
• (1ий тиждень) Жеребкування турів фінальної частини ЧС.

Неділя:
• Оновлення навичок для старіших гравців.
• (1ий тиждень) - Закінчуються вибори тренера збірної.
• (Тижні 1-14) Матчі ліги.
• (15ий тиждень) Кваліфікаційні матчі (див. Розділ 12. Лігова система)
• Примітка: в 0-вий тиждень матчі в неділю не відбуваються.

Понеділок:
• Створення розкладу для товариських ліг.
• Оновлення кількості членів фан-клубу.
• Оновлення форми гравців.
• Оновлення таблиць ліг.

Вівторок:
• (1-14 тижні) Матчі молодіжних ліг.

Середа:
• Жеребкування турів для молодіжних ліг.
• Інформація про заявки на товариський матч видаляються.
• Товариські/кубкові матчі.

Четвер:
• Матчі Кубку Чемпіонів Sokker. Кубок Чемпіонів стартує 15ого тижня.
• Жеребкування наступного туру кубку.
• Оновлення таблиць і статусу товариських ліг.
• Оновлення гравців в молодіжній школі.
• Тренувальне оновлення.

П'ятниця:
• Жеребкування наступного туру Кубку Чемпіонів (якщо Кубок ще не закінчився).
• Матчі молодіжних збірних.
• (15ий тиждень) Гравці старішають і їхні зарплати перераховуються.
У кожної країни, що прибуває в Соккері хоча б один сезон, є своя національна збірна. До гри в збірній можуть залучатися в індивідуальному порядку лише гравці-вихідці даної країни. Всі користувачі можуть дивитися матчі національних збірних поза залежністю, підписані вони на Плюс чи ні.

Вибори тренера збірної
Кожний користувач може висунути свою кандидатуру на пост тренера будь-якіої збірної, поза залежністю від країни приналежності його клубу. Тренери національних збірних демократично вибираються наприкінці кожного сезону. Тренер збірної не в змозі бачити навички окремих гравців, це можливо лише у випадку, якщо гравець належить його клубу або виставлений на продаж.

Гравці
На даний момент не існує межі гравців, які можуть бути притягнуті в збірну. Гравці з команд-ботів, які зіграли за національну збірню хоча б один матч або на даний момент є членами збірної, автоматично потрапляють у трансферний список як тільки новий менеджер бере контроль над командою-ботом, у такий спосіб новий користувач не одержує початкової переваги над супротивниками.

Матчі
Товариські
Товариські матчі проходять щотижня й тільки у випадку, якщо збірна не приймає участі в Кубку Світу. Організація товариських матчів є обов'язком тренера збірної і відбувається по тій же схемі, як і організація звичайних товариських матчів між користувачами. Тренер національної збірні може залучити до неї будь-яких гравців даної національності й використовувати їх на будь-яких позиціях на поле.

Кваліфікаційні матчі Кубка Світу
В цих матчах беруть участь збірні всіх країн. На підставі міжнародного рейтингу команди розподіляються на декілька кошиків. Команди на місцях 1-7 попадають у кошик А, команди, які займають місця 8-14 – у кошик B і так далі. Команди з кошика А потрапляють на перше місце в кожній групі, з кошика B – на друге, і так далі. Кваліфікаційні матчі проходять не на кожному тижні, що зберігає можливість проведення товариських матчів між збірними.

Кубок Світу
Тільки кращі 32 команди беруть участь у кінцевому етапі Кубка, їхня оцінка виводиться на підставі:
1. Кінцевого положення в турнірній таблиці групи.
2. Набраних очок у кваліфікаційних матчах.
3. Забитих голів.
4. Пропущених голів.
5. Кількості перемог.
6. Рейтингових очок (лише за рівністю інших параметрів).

У кінцевому етапі всі команди-учасниці розділяються на 8 груп по 4 команди відповідно до результатів кваліфікації - 8 переможниць попередніх груп потрапляють у перший кошик, 8 команд на другому місці - у другий кошик, і так далі.
2012-06-04 16:42:31
У цій главі Ви знайдете короткий опис меню гри і розташування окремих опцій, описаних у цих правилах.

Меню користувача – права панель
Праворуч знаходяться 9 іконок з посиланнями на найбільш важливі для Вашого клубу сторінки.
• Новини – домашня сторінка гри, де розміщені всі її новини.
• Сторінка клубу – головна сторінку клубу, що містить посилання на Вашу лігу, країну, профіль, де Ви можете змінити свій логін, пароль і особисті дані.
• Гравці – список гравців, що входять в основну команду; тут Ви можете одержати інформацію, необхідну для визначення складу на матч, потрапити на індивідуальну сторінку кожного гравця, щоб одержати більш докладну інформацію про нього або продати/звільнити і т.д.
• Матчі – список останніх матчів клубу і матчів, розіграш яких відбудеться в найближчому майбутньому, з посиланнями на вказівки для кожного з них.
• Тренування – тут Ви розпоряджаєтеся роботою тренерського штабу, типом тренування, розподіляєте обов'язки серед членів штабу, підписуєте контракти з новими тренерами. Ви можете потрапити на особисту сторінку кожного тренера для того, щоб побачити його навички, підписати з ним контракт, звільнити його й т.д. На сторінці тренування Ви можете вказати тип тренування та позицію, яку хочете тренувати.
• Фінанси – сторінка, по якій Ви можете перевірити видатки/доходи клубу за попередній і поточний тиждень, і відобразити його баланс.
• Стадіон – сторінка, де Ви можете подивитись інформацію про стадіон клубу та одержати оцінку вартості й тривалості робіт з його розширення.
• Офіс – тут Ви знайдете додаткову інформацію про події, що стосуються клубу, звіти, стан фан-клубу та настрій вболювальників. На цій сторінці відслідковуються поточні трансфери клубу. У верхній частині сторінки розміщені посилання на наступні важливі для клубу сторінки:
+ Юніори – для перевірки стану молодіжної школи, визначення максимальної кількості гравців, що тренуються, підписання контрактів із гравцями, що готорві ввійти до основного складу.
+ Товариські – відомості про товариські матчі й ліги.
+ Медіа – для керування емблемою клубу, публікування статей у його журналі, визначення кольорів форми гравців та ін. (опція доступна тільки передплатникам Плюса).
+ Закладки – тут Ви можете знайти список спостережуваних гравців і команд (опція доступна тільки передплатникам Плюса).
+ Пошта – отправлення/одержання внутрішньої пошти Соккера.

Головне меню – ліва панель
На лівій панелі розміщені посилання на основні сторінки, що стосуються Вашої країни й Соккера:
• Країна – головна сторінка Вашої країни, тут розміщені основні відомості про неї, посилання на офіційні й товариські ліги. На верхній частині сторінки розміщені наступні посилання:
+ Регіони – список регіонів Вашої країни
+ Статистика (опція доступна тільки передплатникам Плюса).
+ Події – список сьогоднішніх подій у Вашій країні
• Пошук – сторінка пошуку користувачів, команд, гравців
• Трансфери – сторінка пошуку гравців, виставлених на продаж
• Форум – доступ до обговорюваних тем, де ви можете спілкуватися з іншими менеджерами. Цифри (+x / +y) біля назви теми означають, що x нових коментарів в y темах Вами ще не прочитані. Пам’ятайте про необхідність дотримуватися правил форуму.
• Правила – посилання на правила, які Ви зараз читаєте :)
• Плюс – тут Ви знайдете докладну інформацію про можливості, які надаються Вам з передплатою на Плюс і при бажанні підписатися на цю опцію.

Редагування розміщення на матч
У списку «Матчі» під кожним ще не зіграним матчем розташоване посилання «Вказівки на матч». По цьому посиланню Ви потрапите на сторінку, призначену для вибору складу на матч, визначення замін і вибору тактики. Розташування гравців на полі відображає середнє розташування кожного гравця під час матчу і визначено з деякою неточністю щодо позицій, заданих у редакторі тактики. Розподілите 16 гравців по доступних позиціях (11 основних, 5 запасних), переконайтеся, що зазначено не більше одного гравця на позиції GK, п'яти – на позиції DEF, п'яти – на позиції MID і трьох - на позиції ATT. оберіть тактику і натисніть «Зберегти». Після цього відобразиться сторінка з обраним розміщенням. Для того, щоб переконатися, що розміщення дійсно збережене, вийдіть із редактора розміщення й зайдіть у нього знову – деякі інтернет-браузери виконують цю операцію з помилками.

Редагування тактики
Редактор тактик знаходиться в секції «Тренування» або на сторінці редагування розстановки на матч. Ви можете редагувати лише власні тактики, якщо своїх тактик у Вас немає, то необхідно скопіювати одну з існуючих тактик . Для цього скористайтесь опцією "Створити нову тактику" як базову і виберіть з доступних тактик основу, яка буде базою для створення нової, після цього дайте їй ім'я.

Після натискання кнопки «Створити» нова тактика буде відображена в списку доступних. Ім'я оброблюваної тактики відображається під зображення поля.Виберіть тактику, яку Ви маєте намір редагувати, після цього на поле справа відобразиться розташування гравців. Для зміни тактики переставляйте м'яч по полю за допомогою мишки, при цьому на полі буде відображатися розподіл гравців. Справжне місце знаходження гравців на полі під час гри буде точно таким же у випадку, якщо їх швидкість і витривалість це дозволяють. Для кожного місце знаходження м'яча розподіл гравців задається окремо. Якщо Ви хочете його змінити, поставте м'яч на зацікавлену позицію і розподілити гравців бажаним чином. Приділіть увагу тому, щоб при переміщенні м'яча гравці змінювали своє положення на полі плавно і без різкий ривків. Неправильна тактика може привести до того, що Ваші гравці не зможуть вчасно зайняти потрібних позицій, роблячи таку тактику марною.

Ви самі вирішуєте який стиль гри підійде вашій команді, як за далеко будуть захисники від воріт під час атакуючих дій вашої команди, розміщувати гравців дальше або ближче до центру поля, тим самим підсилюючи або послаблюючи вибрану частину поля і т.д. Тут мільони можливих комбінацій які ви можете вживати!

На сторінці з розстановкою гравців на матч і з індивідуальними післяматчевими оцінками відображена використана тактика. Не дивуйтеся, якщо цей вигляд істотно відрізняється від того, що ви можете побачити у вікні редактора ваших тактик, так як цей вид відображає лише середнє положення гравців на полі під час гри.
Програми або скрипти, аддони браузера, які:
• Використовують або пересортовують дані надані Соккером
• Змінюють інтерфейс або користування Соккером
• Додають нові можливості або ж покращують старі
зазвичай дозволені Соккером, оскільки вони полегшують гру користувачам.

Але, все ж таки, якщо ці програми або скрипти шкодять грі(наприклад, спам, зменшують заробіток від рекламних банерів, перевантажують сервер), розробники Соккеру можуть:
• Заборонити будь-які дискусії на рахунок цих програм.
• Заборонити ці програми і накладати санкції на їх користувачів.
• Притягнути до судової відповідальності їх авторів.

Також варто нагадати, що єдиний дозволений метод збору даних з Соккер це XML http://online.sokker.org/xmlinfo.php. Це є величезний набір інформації, забезпечений для того, щоб збільшити ваше задоволення від гри.
Також дозволене використання плагінів для браузера, щоб маніпулювати змістом екрану, якщо вони задовільняють перелічені вище умови і не шкодять грі. Соккер не перевіряє розробку цих плагінів, тому будьте уважні, коли їх використовуєте. Завжди, коли ви помічаєте баг, відключіть плагіни і переконайтесь, що він спричинений саме Соккером, перед тим як писати про нього в форумі Баги.

Рівні навичок

0. tragic
1. hopeless
2. unsatisfactory
3. poor
4. weak
5. average
6. adequate
7. good
8. solid
9. very good
10. excellent
11. formidable
12. outstanding
13. incredible
14. brilliant
15. magical
16. unearthly
17. divine
17+. superdivine (навичка гравця досягла свого максимуму)

Настрій вболівальників

1. are furious
2. are losing hope
3. are depressed
4. believe in their club
5. are satisfied
6. are delighted with their club`s performance
7. are madly in love with their club

Очікування вболівальників

1. Totally outclassed here. Even your stars will be happy to get an opponent players autograph.
2. Your supporters hope the team won`t bring them too much shame in this match.
3. Supporters think the opponent is better, but with a little luck you could spring a surprise.
4. This match is expected by supporters to be a tough and even game, with slight advantage to opponent team.
5. This match is expected to be a tough and even game by your supporters.
6. This match is expected by supporters to be a tough and even game, with slight advantage to your team.
7. Rival is respectable by your supporters, but they expect a win.
8. Your supporters are sure of an easy win in this match.
9. Supporters come to eat popcorn, relax and watch a festival of goals from your team.

Тижневі затрати на стадіон (за 1 місце):0.75 $
Тижневі витрати на 1 місце в молодіжній школі:1 000.00 $
Процентна ставка у разі боргу:4.5%
Максимальний кредит:-250 000 $
Ліміт банкрутства:-500 000 $
Ціна абонемента (на сезон):125.00 $

Ціни на квитки (округлені)

Розташування біля лінії за воротами
Стоячі місця 2.00 $ 2.00 $
Стоячі місця під дахом 2.00 $ 2.00 $
Терраси 4.00 $ 4.00 $
Терраси під дахом 5.00 $ 5.00 $
Лави 6.25 $ 6.25 $
Лави під дахом 7.50 $ 6.25 $
Крісла 7.50 $ 6.25 $
Крісла під дахом 8.75 $ 7.50 $