Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

F.C. Gugmens [1144]

Owner: Guguś

Joined: 2004-03-13 Language: Polski

Last matches:
Puchar Polski F.C. Gugmens -:- ŁKS 1926 Łomża

Friendly FC LOSER 8:0 F.C. Gugmens

Gugmens News

Podsumowanie klikunastu sezonów

2008-04-29 20:58

F.C. Gugmens do momentu sprzedaży całego składu rozegrał 192 mecze ligowe.

111 - wygranych
22 - remisy
59 - porażek

bilans bramkowy:
562:356

IV.02 - 2 sezony
III.03- 1
II.03 - 1
I liga - 1
II.04 -7
III.07- 2

jako pierwszy i..ostatni zrobiłem taki awans!!

IV.02=>III.03=>II.03=I liga!!
awans co sezon :)

Znacie taksę z jednym skrzydłowym?? to poszukacie kto zagrał tak pierwszy :D

Data: 2006-01-08


Archive

Podsumowanie klikunastu sezonów

2008-04-29 20:58

Sezon 15

2008-02-25 11:14

sezon 13

2007-07-01 16:21

sezon 12

2007-01-03 19:26

X kolejka

2005-11-07 09:03

Rewanże..VIII kolejka

2005-10-23 17:43

IV kolejka

2005-09-28 11:49

I kolejka

2005-09-06 10:09

?

2005-08-27 11:11

Baraż

2005-08-15 12:31

Guestbook

zawiodłeś mnie tym wynikiem ;p

kert [del] 2008-03-30

Powodzenia dzisiaj :)

Lucky_Luke 2008-03-30

A ostatnio nie mam czasu na nic a jak się za coś wezmę to wszystko mnie kurwia..

Mikaell [del] 2008-03-27

powodzenia dzisiaj i oby bez kontuzji i kartek... :-)

robyert84 [del] 2008-03-26

jak to się stało, że Cię wydymało??? sam się zdziwiłem :)....ale pozytywnie of course

klopsikus [del] 2008-03-23

Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt. Szczęścia w życiu i sk ;)

Martin Johnson [del] 2008-03-22

Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego! życzy papen

papen [del] 2008-03-22

Zgadnij kto, zgadnij skąd życzy Ci wesołych Swiąt. nie myśl sobie że to bajka, życzę Ci smacznego jajka niech tradycja wodę leje, bo zjączek dziś szaleje! pozdr.Davinho

Davinho [del] 2008-03-22

Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przedewszystkim udanego uciekania, w dniu "wielkiego lania".Wesołych Swiąt życzy Adriano.

AdrianoG [del] 2008-03-22

farciarz:)

Dzielnic [del] 2008-03-22

page 13 | entries: 2016 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 0

Events
Junior Rudolf Herezjatyk has signed a contract
2026-06-18 17:51:34
Junior Bartłomiej Bernacki has signed a contract
2026-05-21 08:48:50
Junior Wincenty Krępacz has signed a contract
2026-05-07 09:47:48
Junior Józef Pasiud has signed a contract
2026-04-30 09:40:30
Tomisław Tulimowski has been placed on a transfer list
2026-04-27 21:05:49