Last matches:
Podsumowanie klikunastu sezonów
2008-04-29 20:58
F.C. Gugmens do momentu sprzedaży całego składu rozegrał 192 mecze ligowe.
111 - wygranych
22 - remisy
59 - porażek
bilans bramkowy:
562:356
IV.02 - 2 sezony
III.03- 1
II.03 - 1
I liga - 1
II.04 -7
III.07- 2
jako pierwszy i..ostatni zrobiłem taki awans!!
IV.02=>III.03=>II.03=I liga!!
awans co sezon :)
Znacie taksę z jednym skrzydłowym?? to poszukacie kto zagrał tak pierwszy :D
Data: 2006-01-08
Podsumowanie klikunastu sezonów
2008-04-29 20:58
Sezon 15
2008-02-25 11:14
sezon 13
2007-07-01 16:21
sezon 12
2007-01-03 19:26
X kolejka
2005-11-07 09:03
Rewanże..VIII kolejka
2005-10-23 17:43
IV kolejka
2005-09-28 11:49
I kolejka
2005-09-06 10:09
?
2005-08-27 11:11
Baraż
2005-08-15 12:31
Chciałbym Ci zyczyć szampańskiej zabawy, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, pieniędzy w przyszłym roku oraz dużo sukcesów na sk i żebyś był zadowolony ze swoich bardzo ciężko pracujących trenerów! Życzy prezes gajus35 i całe Dynamo!
gajus35 [del] 2007-12-27Ile Tusk przez Lecha szlochał, ile kobiet Golik kochał, ile Lepper się opalał, ile Misztal w disco szalał, ile Długosz będzie siedział, ile Rywin nie powiedział, ile wdzięku jest w Giertychu, ile wanien złupił Zbychu, ile Władek miał nadziei, że z Hausnerem sukces dzieli tyle zdrowia, pomyślności, szczęścia, ciepła i radości.
Warciarz [del] 2007-12-24Wszystkiego najlepszego i nie wracaj do III :P
Tytus [del] 2007-12-24Zimnych śnieżynek, ciepłych pierzynek. Dużego bałwanka, radości na sankach. Choinki pachnącej, kolędy radosnej. Dużego szampana, zabawy do rana.
Robsonn212 [del] 2007-12-24*** Wesołych Świąt ***
Gajdzik [del] 2007-12-23Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczęścia, SAMYCH WYGRANYCH NA SOKKERZE:D oraz powodzenia w zyciu osobistym.
Seta [del] 2007-12-21Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Ci wesołych świąt, zdrowia, szczęścia, pomyślności, pieniędzy, żebyś odnosił dużo sukcesów na sk, żeby twoi zawodnicy odnosiłi jak najmniej kontuzji oraz żeby twoi zawodnicy uzyskali dużo umiejętności. Życzy prezes gajus35 i całe Dynamo!
gajus35 [del] 2007-12-21Thanks for our match and good luck for the end of this season.. Greating form Marseille.
El God [del] 2007-12-21Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę Ci wszystkiego najlepszego, zdrowia dla całej rodziny, szczęścia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w nauce i pracy, spełnienia marzeń, szampańskiej nocy sylwestrowej oraz szczęśliwego Nowego Roku!!!
Kakuś [del] 2007-12-21mieć taka przewage i przegrac :p to trzeba byc papciem ;)
Boniex [del] 2007-12-19page 17 | entries: 2016 | next
| Number of users invited: 0 | |
|
|
|
|
Junior Rudolf Herezjatyk has signed a contract
2026-06-18 17:51:34
|
|
Junior Bartłomiej Bernacki has signed a contract
2026-05-21 08:48:50
|
|
Junior Wincenty Krępacz has signed a contract
2026-05-07 09:47:48
|
|
Junior Józef Pasiud has signed a contract
2026-04-30 09:40:30
|
|
Tomisław Tulimowski has been placed on a transfer list
2026-04-27 21:05:49
|