Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

F.C. Gugmens [1144]

Owner: Guguś

Joined: 2004-03-13 Language: Polski

Last matches:
International Cup V F.C. Gugmens -:- FLaFLU DC

Puchar Polski F.C. Gugmens 0:9 ŁKS 1926 Łomża

Gugmens News

Podsumowanie klikunastu sezonów

2008-04-29 20:58

F.C. Gugmens do momentu sprzedaży całego składu rozegrał 192 mecze ligowe.

111 - wygranych
22 - remisy
59 - porażek

bilans bramkowy:
562:356

IV.02 - 2 sezony
III.03- 1
II.03 - 1
I liga - 1
II.04 -7
III.07- 2

jako pierwszy i..ostatni zrobiłem taki awans!!

IV.02=>III.03=>II.03=I liga!!
awans co sezon :)

Znacie taksę z jednym skrzydłowym?? to poszukacie kto zagrał tak pierwszy :D

Data: 2006-01-08


Archive

Podsumowanie klikunastu sezonów

2008-04-29 20:58

Sezon 15

2008-02-25 11:14

sezon 13

2007-07-01 16:21

sezon 12

2007-01-03 19:26

X kolejka

2005-11-07 09:03

Rewanże..VIII kolejka

2005-10-23 17:43

IV kolejka

2005-09-28 11:49

I kolejka

2005-09-06 10:09

?

2005-08-27 11:11

Baraż

2005-08-15 12:31

Guestbook

co z tego mecz sie i do 2 Ligi wracaj ; D

aquorions [del] 2007-05-13

No co0ś w tym jest:) Też nie wygrywam wszystiego,a kibiców coraz więcej i sponsorzy coraz bardziej szczodży:)

Warciarz [del] 2007-05-13

powodzenia dzis zycze

Kornik [del] 2007-05-13

pfff jak tam w 3 lidze sie powodzi ;p

Shadow 2007-05-13

oj cos slabo aby taki menager jak ty w 3 lidze byl ^^

aquorions [del] 2007-05-12

Dawno Cie nie odwiedzałem.Widze że spadek do niższej ligi wyszedł Ci na zdrowie;) Planujesz teraz powrót na 2 ligowe boiska??:) Pozdrawiam

Warciarz [del] 2007-05-12

fajnie w III lidze? bo chyba też się tam zjawię :)

kert [del] 2007-05-12

gugus sie obija :P ojjj jak tak mozna :P

Luki00 [del] 2007-05-11

no no zycze awansu ale walka do konca sie zapowiada :)

Kniaziu [del] 2007-05-08

Gugmeny wracają do II ligi !!! ;p

Koza [del] 2007-05-07

page 32 | entries: 2016 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 0

Events
Junior Rudolf Herezjatyk has signed a contract
2026-06-18 17:51:34
Junior Bartłomiej Bernacki has signed a contract
2026-05-21 08:48:50
Junior Wincenty Krępacz has signed a contract
2026-05-07 09:47:48
Junior Józef Pasiud has signed a contract
2026-04-30 09:40:30
Tomisław Tulimowski has been placed on a transfer list
2026-04-27 21:05:49