Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

SV Heusden-Voort [21431]

Owner: Man_of_Herm - online

Joined: 2006-01-26 Language: Nederlands

Last matches:
2de Klasse.03 SV Heusden-Voort -:- Gjoernin

Junior 3de Klasse fc fredjie_14 1:2 SV Heusden-Voort

De Frut van Heusden

News of Herm`s World 2009

2008-12-03 19:54

28 dec 09 BORODINO

Een verloren veldslag betekent niet noodzakelijk een verloren oorlog - anderzijds hebben we gisteren geleerd dat het wel zeer moeilijk wordt om de titelstrijd te winnen. Aerts lijkt zijn motivatie terug gevonden te hebben. Als hij die lijn doortrekt, speelt hij los kampioen.

Los daarvan gaat het eigenlijk niet zo slecht. De bekerwedstrijden (14-0 en 17-0) betekenen natuurlijk niet zo veel, maar de 5-2 tegen voormalig tweedeklasser les gerards was een erg puik resultaat.

Op korte termijn hopen we tegen bellies 3 punten uit de brand te slepen. Deze ploeg maakt erg mooi vooruitgang en heeft toppers op de resultaatbepalende posities.

Op de middellange termijn (dit seizoen) zullen we wellicht weer ergens plaats nemen in de bovenste klassementshelft. Als het resultaat tegen bellies tegenvalt, gaan we misschien onze pijlen op de beker richten.

De titelambities lijken uit de lucht gegrepen, maar daarnaast is er eigenlijk nog geen ramp gebeurd.

15 dec 09 BOMMELHEIDE

U merkt het: Green Valling Helderbeek gaat voortaan door het virtuele leven als Dynamo Bommelheide.

Binnenkort verhuis ik uit de vallei van de Helderbeek naar die van de Demer. Green Valling Demerland klinkt zo flauw, en eigenlijk was die naam sowieso te lang.

Viktoria Vorkoeta was een optie, maar uiteindelijk haalde ik mijn mosterd toch maar weer bij de onvolprezen stripreeks Piet Pienter & Bert Bibber. Bommelheide is een plaatsnaam uit de strip, de "dynamo" is een voetbalnaam die verwijst naar de voorliefde voor technologie van de auteur POM.

Voor de stadionnaam waren diverse PP&BB-locaties voorhanden. El Rancho Grande, Hamaj`Oewait, Dagbad en Villa Pad`krot waren mogelijkheden, maar uiteindelijk viel de keuze op de Schimmenburcht.

Green Valling Helderbeek is dood, leve Dynamo Bommelheide!

8 dec 09 SMURFENDORP

Mijn koninkrijk voor een panzertank en een regiment SS`ers, want de Polen zijn weer te enthousiast geweest!

Het idee om lengte in te voeren, is goed. Het is echter niet goed om maar meteen iedereen met extreme lengtes om de oren te gooien.

Onze verdedigers komen uit het smurfendorp, onze wingers zijn reuzen...

Het is ergens nog een geluk dat we dit seizoen een winger en een spits wilden kopen, wat ons dus het voordeel van de keuze geeft. Maar toch gaan we ons transferbeleid moeten herzien, om nog maar te zwijgen over onze ambities. Die kleine wingers en grote spitsen zullen erg duur worden, weetjewel...

Geef mij dan maar hattrick, met geleidelijke veranderingen.

3 dec 09 HERM ISLAND

We zijn weer vice-kampioen... "Ge wint geen zilver, ge verliest goud" bevat veel waarheid, maar een 2de plaats is erg mooi voor deze club. Begin dit seizoen leek een 4de plaats onze plek, dus we hebben een goed seizoen gedraaid.

Maar we willen vooruit... Ons aanvallend compartiment is ondertussen nóg ouder dan Man_of_Herm, en daarmee kunnen we dus enkel achteruit. Garré (eindelijk) en Zbinden zullen verkocht worden, waarna we een winger en een spits willen kopen.

Zbinden zal vervangen worden door een nieuwe trainee, waar we - gezien de snelheidstraining vanaf volgende week - nu al naar zoeken.

Als we onze versterking wat snel vinden, en we verliezen niet in de toppers begin volgend seizoen, dan gaan we voor de titel. De voorbije 2 seizoenen waren we wel telkens herfstkampioen, maar grepen we naast de hoofdprijs. Dat mag eens omgekeerd zijn. :)

Het sokkerjaar kreeg al een mooie afsluiter met de award voor intelligentste member. We hebben onze titel hierin dus succesvol verlengd, al komt Carnavalist vervaarlijk opzetten! Een hattrick wordt dus zeer moeilijk.

Hoe dan ook: een dikke merci aan al mijn kiezers!



27 aug 09 MILAAN

We hebben hier in Lombardije net onze eerste transfer van het seizoen afgerond. Voor een dik kwart miljoen komt de jonge winger Algeri ons vervoegen.

Overweldigend is hij niet, maar hij heeft de juiste stats om de door ons gewenste winger te worden. Met de klemtoon op snelheid en passen dus.

26 aug 09 HEUSDEN
Na onze mooie 2de plaats vorig seizoen, moeten we vooruitkijken naar volgend seizoen, en eerlijk gezegd: dat voelt aan als het opstellen van een Belgische begroting.

Ons defensief compartiment komt tot volle wasdom, maar ons aanvallend gedeelte is gemiddeld 30. Sleutelfiguur Kapsa heeft zelfs de 31 reeds bereikt.

Geld is er onvoldoende voorhanden. We zullen wel een speler verkopen: Garré en Carr verdringen elkaar voor dezelfde positie, waardoor Garré mag vertrekken. Hoeveel we zullen ontvangen voor deze enigszins (kuch) scheef getrainde speler, blijft een vraagteken. Met het geld van Garré + het spaargeld (2 miljoen) zullen we een nieuwe trainee op de kop tikken en hopelijk ook een nieuwe winger kunnen kopen.

Maar er is meer. Vandenhout heeft goddelijk verdedigen, König buitenaards. Deze jongens zijn tamelijk voltraind hierin - veel verdedigen zullen we niet meer trainen. Bijgevolg zullen we ons vooral gaan toeleggen op de bijstats - op midstats enfin.

Bijgevolg zal de nieuwe trainee - de vervanger van Garré - voor de verandering een mid zijn. Onze winger Kapsa had een grote waarde voor ons, en het lijkt me wel wat om voor de verandering eens zelf een winger op te trainen.

Zij die vinden dat defs geen passen nodig hebben, mogen alvast beginnen gruwen, want Vandenhout zal nogal een niveau van passen gaan halen!

Het concrete doel van dit seizoen? Kapsa (31) wordt misschien niet vervangen, onze spitsen (30, 29 en 29) zeker niet. Dit kan niet anders dan een overgangsseizoen worden.

Top-5 is het doel, maar liefst niet de 4de plaats.

23 feb 09 LEUVEN
We hebben onze tiende trainee gekocht: de 18-jarige Italiaan Della Rovere. Hij is een rechtstreekse afstammeling van de paus Julius II: de meest machtsgeile, gewelddadige en corrupte paus uit de geschiedenis - en dat wil al wat zeggen.
Aangezien hij over een groot familiefortuin beschikt, verwachten we dat Man_of_Herm hem veel wedstrijden zal laten spelen.
Eigenlijk is hij geen goede aankoop, maar ach, anders zouden we de 27-jarige Luzny verder getraind hebben. We hebben hem trouwens gekocht met het geld van de inkomsten van nieuwe supporters van deze week - hij was dus spotgoedkoop. Nu hebben we wel nog een slordige 2 miljoen over, waar we voorlopig geen blijf mee weten.


3 feb 09 HEUSDEN
Vlaams: ik ga op vakantie naar Brugge tot vrijdag of zaterdag.
Nederlands: ik ga een uitje maken naar Brugge, zonder de cèrèvèn!
English: I`ll be in Bruges till Friday or Saturday.
Polski: Vakantski Brugski. Njét inlogski op mijn accountski! Magniemeerski!
Yiddish: Vakatsye in Brugge bis zum fraytik oder Sabbath. Nicht lakhn bitte! Ist verboden!

27 jan 09 PELIKAANSTRAAT Manager Man_of_Herm zit met een groot probleem. Onlangs deed hij op Freestyle de volgende uitspraak over Kim De Gelder die weigerde te eten: "Dat kan hij proberen, maar het zal niet lukken. Ik ken een moordenaar in Israël die ook al een paar jaar niet meer eet, maar toch nog leeft..."
Esaü Sobaka, leider van de joodse gemeenschap in Heusden-Zolder, heeft hierover zijn beklag gedaan. Joodse repressies zijn niet uit te sluiten.
Niet dat we zoveel schrik hebben: Sobaka is maar een Russische jood wiens familie pas in de jaren `90 in Israël kwam wonen, en dus ongeliefd is bij de joden die er al veel eerder land gepikt hebben.
Toch kijken we uit naar helicopters en zullen we niet toelaten dat joden de bossen rondom ons stadion komen koloniseren!

18 jan 09 HERM ISLAND Ik heb de award voor intelligentste sokkeraar gewonnen, dit tot mijn grote vreugde en ook wel voldoening. :)

Bij deze bedank ik mijn kiezers, en hoop ik ook dit jaar hetzelfde hoge intellectuele niveau aan te houden. :p



Voorts ben ik tevreden met mijn gedeelde bronzen medaille voor de grootste voetbalkenner. Al wil ik daarin toch hoger mikken. :)

12 jan 09 HEUSDEN Ondanks het winterweer, liggen onze velden er nog piekfijn bij. Dit komt vooral dank zij onze Russische terreinverzorger, Jovan Milanenko. We vroegen hem wat hij van de voorbije winterweken vond:
"Cold? Yeah, was cold. But in my hometown, Tsjita... Tsjita is town, not cat. Town in Siberia! In Tsjita was minus twenty! Minus twenty he, that`s more cold than here, he. Here only minus five in day!
But in Ukraina more cold! It`s normal. If Ukraina not in NATO, Ukraina will have gaz! But those Kosaks maybe in NATO, so they freeze! Simple!"

4 jan 09 BLAUBERG Hoera, Weber komt naar onze velden!
Vooreerst willen we langhe feliciteren met zijn promotie. Het was duidelijk dat onze reeks veel te klein voor hem was.
Daarnaast willen we aerts verwelkomen. Spelers met namen als Weber, Bouvier, Mainz, Danneels en Olaf zullen we maar wat graag op onze velden zien ronddraven!
De verplaatsing naar Blauberg ligt ons ook beter dan die naar Brugge, omdat Herms hele schoonfamilie op een boogscheut van de Blauberg woont.

2 jan 09 HEUSDEN Sneeuw op de verjaardag van Armand Pien: dat kan geen toeval zijn!

29 dec 08 HERM ISLAND De soevereine staat Herm keurt de Israëlische oorlog tegen Gaza uitdrukkelijk af! We hebben nog willen onderhandelen met Ariël Sharon, maar die man wil niet eens zijn bed uit om over vrede te praten!

28 dec 08 BRUGGE Na de schandelijk slechte prestatie van vorige week, hebben we beslist om onze spelers in het roze te laten spelen. In het roze verliezen van langhe, dat moet een vernedering zijn die hen wel zal wakker schudden!

24 dec 08 HEUSDEN Deze namiddag spelen onze reserven een friendly tegen de buren uit Houthalen. Het wordt vooral uitkijken naar de come-back van Uno Riis.
Vanavond verwachten wij onze katholieke spelers in de clubkapel, voor de middernachtviering. De mis zal geleid worden door de nieuw aangeworven, immer glimlachende, clubkapelaan Luciano Albini.
Verder wensen wij iedereen een zalig kerstfeest!

21 dec 08 HEUSDEN Wa ne schandematch joh! Ik zweer u: morgen straftraining op de terril!
Excuses aan tegenstrever globeshotters voor het gestolen punt.

18 dec 08 LEUVEN Aan een uitgang van de kerstmarkt een groepje Turken of Marokkanen gezien. 3 jongens en 2 gesluierde meisjes. Ge kent ze wel, he?
Zegt zo`n Marokkaan tegen mij: "Mijnheer, weet u misschien de weg naar het Fochplein?"
Thuis zeggen we dan: "Abooh!"

10 dec 08 HEUSDEN Grappig, die nieuwe ME. Ge moet de spitsen van uw tegenstander maar off side zetten, en uw opponenten geven geen enkele dieptepass meer.

9 dec 08 HASSELT Aeneaske Diez mag bijna het ziekenhuis verlaten! Eigenlijk had hij gewoon zijn voet omgeslagen, maar door een administratieve vergissing dachten ze in het hospitaal dat hij 82 is ipv 32. Als ge een 3 wat onduidelijk schrijft he... Dus hebben ze hem alle goede zorgen voor een tachtigplusser gegeven: 1001 onderzoeken waaraan hij eigenlijk had moeten doodgaan! Dik tegen de goesting van het personeel heeft hij het echter overleefd, en kan hij spoedig weer meeshotten.

Tjaja, de vergrijzing is een probleem van onze diersoort, en blijkbaar lost de natuur dat op doordat uitgerekend dokters en verplegend personeel de oudjes behandelen als beesten die best zo rap mogelijk creperen.

4 dec 08 HERM ISLAND Gisteren is op seniorennet.be het bericht verschenen dat een verpleegster van rusthuis Het Looprekje ontslagen is, nadat ik daar de bloemetjes zou buiten gezet hebben, waar zij over bericht had op seniorennet.be.
Ten eerste wil ik beklemtonen dat mijn bezoek aan Het Looprekje wel degelijk zin had. Eerst heb ik een verjaardagstaart bezorgd aan Fons (102), onze oudste supporter. Daarna heb ik meegeholpen op de dienst Dementen, door Ariël (80) een koosjer fruitpapke te geven. Vervolgens ben ik mee gaan wandelen, en duwde ik de rolstoel van Bompa Punk (wat minder haar maar nog een even grote smoel). Vervolgens heb ik meegedaan met kienen, wat gewonnen werd door Martha (97). Ten slotte heb ik kaart gespeeld met Raymond (95), Ronald (85) en Steven (84) en 28 frank en 3 centiemen verloren.
De dag erna heb ik inderdaad getelefoneerd naar Het Looprekje.
En de dag daarna is de Nederlandse verpleegster Marijke (52) inderdaad ontslagen, omdat haar dikke tetten Fons (102) hartritmestoornissen bezorgden.
En bij deze wil ik een verbod op seniorennet.be, omdat zij mijn persoonlijke integriteit beschadigd hebben!

3 dec 08 LEUVEN Dat ge als student van de KUL al ne keer SPAM krijgt, tot daar. Maar als ook kardinaal Godfried Danneels ermee begint, is het te erg!

3 dec 08 HEUSDEN Friendly verloren van Ruige Ronny. Laatste keer geweest dat we een winger order ATT geven. Rechtsachter Dupré heeft geen enkele bal goed geraakt, maar wel een rode kaart afgedwongen.

3 dec 08 HERM ISLAND Omdat onze gazet wat stilgevallen is, ga ik proberen om zo vaak mogelijk korte berichtjes over vanalles en nog wat te plaatsen. Dit alles onder de redactie van PR-man T.O. Flitser.


Archive

HERM`S WORLD 2010

2010-01-11 10:06

News of Herm`s World 2009

2008-12-03 19:54

Sometimesly Update

2007-07-05 16:28

Regio in rouw

2007-05-05 17:31

Evaluatie 14 maanden sokker op naamdag

2007-04-01 10:47

Kaiku kleurtjes!

2006-12-31 18:34

Zalig Kerstmis!

2006-12-25 19:16

Dirty Water Beach!

2006-11-14 21:23

Lorentz Laere vs Team Lorentz in Lorentz Park!

2006-11-12 14:49

Grembergen & Café Zwiethol!

2006-10-30 19:42

Guestbook

Groetjes aan Hugo

Royal Flush 2022-05-13

De gazet is weg :o

langhe 2022-03-17

Uw gazet is anders ook pure nostalgie om te lezen :)

langhe 2020-05-11

entries: 2308 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 0

Events
Rodrigo Wicke has been placed on a transfer list
2025-07-24 20:40:12
Junior Rodrigo Wicke has signed a contract
2025-07-24 09:05:06
Marcelo Melinao has been bought
2025-07-22 17:55:54
Victor Troch has been sold
2025-07-12 19:38:04
Victor Troch has been placed on a transfer list
2025-07-10 19:04:52