Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Arsenal_86 [3065]

Owner: tiesto_86

Joined: 2005-01-21 Language: Polski

Last matches:
Arcade Cup Edson Team -:- Arsenal_86

Friendly DRINKTIM 5:5 Arsenal_86

Kanonierzy

Turniej Arcade U22

2018-05-30 10:17

The WINNER U22 Arcade Turnament Arsenal_86







Regulamin


Transfery bez ograniczeń do wieku 22 lat
Brak ustawionego meczu walkower. Nieuprawniony zawodnik walkower.
Mecze gramy poniedziałek czwartek piątek i sobota.

Nagroda


Za 1 miejsce w turnieju - 2 miesięczny plus , sponsor Fehu
Król Strzelców , dla managera - 2 miesięczny plus , sponsor klinzo

Forma Turnieju


1 Etap ( faza grupowa)
4 grupy (A , B , C , D ) po 4 drużyny , gramy mecze : dom / wyjazd także każdy team 6 kolejki
Awans do 2 etapu , zwycięzcy grup oraz drużyny z 2 miejsca

2 Etap ( faza grupowa )
2 grupy ( I , II ) po 4 drużyny ( w każdej 2 zwyciezców z poprzedniego etapu i 2 ekipy z drugiego miejsca – wybrane losowo , także może się zdażyć że trafią na siebie ponownie te same ekipy z 1 etapu ) , mecze : dom / wyjazd także każdy team 6 kolejek

3 Etap ( faza pucharowa )
Półfinały :
1 para: Drużyna z 2 miejsca grupa I - Drużyna z 1 miejsca grupa II ---- dwumecz ( dom / wyjazd)
2 para: Drużyna z 2 miejsca grupa II - Drużyna z 1 miejsca grupa I ---- dwumecz ( dom / wyjazd)

następnie ,

Mecz o 3 miesjce ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo
Finał ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo
.
P.s. innych meczy nie przewiduje tzn , drużyny odpadające nie mają dodatkowych meczy .




Podział na grupy 1 etap







Terminarz 1 Etap


31-05-2018
Grupa A floose Barca - KS Czarni Nakło 1:0
Grupa A FC Zacier - Arsenal_86 3:5
Grupa B Chapecoense SC - Sky Monsters 1:5
Grupa B Black pearl - Turbodymomeni Zabrze 3:0
Grupa C RTS Widzew Łódz - Mesa Lińska 5:1
Grupa C ASS Rainbow - Hell Town 5:0
Grupa D SAN ESCOBAR - Green Team KSG 5:1
Grupa D US Army (Klinzone) - CWKS Pakoma 0:3
01-06-2018
Grupa A KS Czarni Nakło - FC Zacier 0:1
Grupa A Arsenal_86 - floose Barca 4:0
Grupa B Sky Monsters - Black pearl 1:0
Grupa B Turbodymomeni Zabrze - Chapecoense SC 1:0
Grupa C Mesa Lińska - ASS Rainbow 0:2
Grupa C Hell Town - RTS Widzew Łódz 1:3
Grupa D Green Team KSG - US Army (Klinzone) 6:2
Grupa D CWKS Pakoma - SAN ESCOBAR 1:3
02-06-2018
Grupa A FC Zacier - floose Barca 5:3
Grupa A KS Czarni Nakło - Arsenal_86 0:3
Grupa B Black pearl - Chapecoense SC 4:1
Grupa B Sky Monsters - Turbodymomeni Zabrze 1:0
Grupa C ASS Rainbow - RTS Widzew Łódz 1:0
Grupa C Mesa Lińska - Hell Town 1:2
Grupa D US Army (Klinzone) - SAN ESCOBAR 1:11
Grupa D CWKS Pakoma - Green Team KSG 0:1
04-06-2018
Grupa A KS Czarni Nakło - floose Barca 3:0 walkower
Grupa A Arsenal_86 - FC Zacier 2:0
Grupa B Sky Monsters - Chapecoense SC 2:0
Grupa B Turbodymomeni Zabrze - Black pearl 1:2
Grupa C Mesa Lińska - RTS Widzew Łódz 3:1
Grupa C Hell Town - ASS Rainbow 0:3 walkower
Grupa D Green Team KSG - SAN ESCOBAR 0:5
Grupa D CWKS Pakoma - US Army (Klinzone) 0:0
07-06-2018
Grupa A FC Zacier - Czarni Nakło 2:1
Grupa A floose Barca - Arsenal_86 1:7
Grupa B Black pearl - Sky Monsters 0:0
Grupa B Chapecoense SC - Turbodymomeni Zabrze 3:1
Grupa C ASS Rainbow - Mesa Lińska 4:1
Grupa C RTS Widzew Łódz - Hell Town 6:0
Grupa D US Army (Klinzone) - Green Team KSG 1:4
Grupa D SAN ESCOBAR - CWKS Pakoma 8:0
08-06-2018
Grupa A floose Barca - FC Zacier 1:1
Grupa A Arsenal_86 - KS Czarni Nakło 5:0
Grupa B Chapecoense SC - Black pearl 0:5
Grupa B Turbodymomeni Zabrze - Sky Monsters 0:0
Grupa C RTS Widzew Łódz- ASS Rainbow 1:0
Grupa C Hell Town - Mesa Lińska 1:5
Grupa D SAN ESCOBAR - US Army (Klinzone) 15:0
Grupa D Green Team KSG - CWKS Pakoma 3:2

Tabele 1 Etap





Podział na grupy 2 etap




Terminarz 2 Etap


11-06-2018
Grupa I SAN ESCOBAR - Green Team KSG 3:0 walkower
Grupa I Sky Monsters - FC Zacier 1:0
Grupa II Arsenal_86 - RTS Widzew Łódz 5:4
Grupa II Black pearl - ASS Rainbow 0:2
14-06-2018
Grupa I Green Team KSG - Sky Monsters 1:0
Grupa I FC Zacier - SAN ESCOBAR 7:0
Grupa II RTS Widzew Łódz - Black pearl 5:1
Grupa II ASS Rainbow - Arsenal_86 2:4
15-06-2018
Grupa I Green Team KSG - FC Zacier 1:1
Grupa I Sky Monsters - SAN ESCOBAR 0:4
Grupa II RTS Widzew Łódz - ASS Rainbow 3:3
Grupa II Black pearl - Arsenal_86 0:3
16-06-2018
Grupa I Green Team KSG - SAN ESCOBAR 1:2
Grupa I FC Zacier - Sky Monsters 1:0
Grupa II RTS Widzew Łódz - Arsenal_86 3:4
Grupa II ASS Rainbow - Black pearl 3:5
18-06-2018
Grupa I Sky Monsters - Green Team KSG 3:0
Grupa I SAN ESCOBAR - FC Zacier 2:4
Grupa II Black pearl - RTS Widzew Łódz 0:2
Grupa II Arsenal_86 - ASS Rainbow 6:0
21-06-2018
Grupa I FC Zacier - Green Team KSG 3:1
Grupa I SAN ESCOBAR - Sky Monsters 4:3
Grupa II ASS Rainbow - RTS Widzew Łódz 2:2
Grupa II Arsenal_86 - Black pearl 3:0

Tabele 2 Etap




Statystyki 2 Etap







Półfinały


23.05.2018
SAN ESCOBAR - Arsenal_86 4:6
RTS Widzew Łódz - FC Zacier 1:3
25.05.2018
Arsenal_86 - SAN ESCOBAR 5:1
FC Zacier - RTS Widzew Łódz 1:1

Mecz o 3 miejsce 29.06.2018


RTS Widzew Łódz - SAN ESCOBAR 3:0 walkower

Finał 30.06.2018


FC Zacier - Arsenal_86 0:5





Nagroda


Za 1 miejsce w turnieju drużyna Arsenal_86 tiesto_86 - 2 miesięczny plus , sponsor Fehu
Król Strzelców zawodnik Szczepan Topolek z SAN ESCOBAR , Mr.Satan - 2 miesięczny plus , sponsor klinzo


Archive

Turniej Arcade U22

2018-05-30 10:17

Złota Paleta edit II

2014-02-07 10:11

GO GO GUNERS NEWS

2012-01-10 12:23

GO GO Gunners

2009-05-12 22:48

Benny Waldschrath Gwiazda reprezentacji

2008-10-05 23:02

Mama LIDERA !!!!!!!!!!!

2008-09-28 19:00

Benny Waldschrath Gwiazda reprezentacji

2008-09-17 11:15

Gwiazdy odchadzą

2008-09-08 17:46

PLUS POWRACA

2008-07-22 23:50

NOWY HERB DRUZYNY

2005-11-16 19:21

Guestbook

elo :) a Ty co tam ciekawego przez te wszystkie lata wyhodowales? ;-]

astaa 2020-05-14

Dzieki, choc na atak na ekstraklase zostawiam sobie margines jednego sezonu :-) Powodzenia w walce o kadre U21, a pozniej na MS :-)

luccassd 2020-01-22

Gratuluję okrągłej rocznicy i wytrwałości w sokkerze. Powodzenia na MŚ U21!

bartosh11 2020-01-21

entries: 132 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 0

Events
Gustaw Petelski has been placed on a transfer list
2020-08-06 20:25:26
Junior Gustaw Petelski has signed a contract
2020-08-06 06:49:50
Suit Koitmets has been sold
2020-08-01 22:44:56
Mścisław Dalkiewicz has been sold
2020-08-01 22:32:39
Bożydar Drabczyk has been sold
2020-08-01 21:47:57