Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Arsenal_86 [3065]

Owner: tiesto_86

Joined: 2005-01-21 Language: Polski

Last matches:
Arsenal_86 -:- GKS Tychy`71

Arsenal_86 4:0 KP Wałbrzych

Kanonierzy

Turniej Arcade U22

2018-05-30 10:17

[h1] The WINNER U22 Arcade Turnament Arsenal_86[/h1] [img]http://s10.ifotos.pl/img/Beztytulu_qnawara.png[/img] [img]http://www.e-gify.pl/gify/sport/pilka_nozna/pilka_nozna11.gif[/img] [h1][b][u]Regulamin[/u][/b][/h1] Transfery bez ograniczeń do wieku 22 lat Brak ustawionego meczu walkower. Nieuprawniony zawodnik walkower. Mecze gramy poniedziałek czwartek piątek i sobota. [h1][b][u]Nagroda[/u][/b][/h1] Za 1 miejsce w turnieju - 2 miesięczny plus , sponsor [b]Fehu[/b] Król Strzelców , dla managera - 2 miesięczny plus , sponsor [b]klinzo[/b] [b][u][h1]Forma Turnieju[/h1][/u][/b] 1 Etap ( faza grupowa) 4 grupy (A , B , C , D ) po 4 drużyny , gramy mecze : dom / wyjazd także każdy team 6 kolejki Awans do 2 etapu , zwycięzcy grup oraz drużyny z 2 miejsca 2 Etap ( faza grupowa ) 2 grupy ( I , II ) po 4 drużyny ( w każdej 2 zwyciezców z poprzedniego etapu i 2 ekipy z drugiego miejsca – wybrane losowo , także może się zdażyć że trafią na siebie ponownie te same ekipy z 1 etapu ) , mecze : dom / wyjazd także każdy team 6 kolejek 3 Etap ( faza pucharowa ) Półfinały : 1 para: Drużyna z 2 miejsca grupa I - Drużyna z 1 miejsca grupa II ---- dwumecz ( dom / wyjazd) 2 para: Drużyna z 2 miejsca grupa II - Drużyna z 1 miejsca grupa I ---- dwumecz ( dom / wyjazd) następnie , Mecz o 3 miesjce ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo Finał ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo . P.s. innych meczy nie przewiduje tzn , drużyny odpadające nie mają dodatkowych meczy . [img]http://s2.ifotos.pl/img/Uczestnic_qepxeeh.png[/img] [b][u][h1]Podział na grupy 1 etap[/h1][/u][/b] [img]http://s2.ifotos.pl/img/Grupy-U-2_qepxenq.png[/img] [img]http://s2.ifotos.pl/img/Herb-Turn_qepxeep.png[/img] [b][u][h1]Terminarz 1 Etap [/h1][/u][/b] [b]31-05-2018[/b] Grupa A [b]floose Barca[/b] - KS Czarni Nakło [b]1:0[/b] Grupa A FC Zacier - [b]Arsenal_86 3:5[/b] Grupa B Chapecoense SC - [b]Sky Monsters 1:5[/b] Grupa B [b]Black pearl[/b] - Turbodymomeni Zabrze [b]3:0[/b] Grupa C [b]RTS Widzew Łódz[/b] - Mesa Lińska [b]5:1[/b] Grupa C [b]ASS Rainbow [/b]- Hell Town [b]5:0[/b] Grupa D [b]SAN ESCOBAR[/b] - Green Team KSG [b]5:1[/b] Grupa D US Army (Klinzone) - [b]CWKS Pakoma 0:3[/b] [b]01-06-2018[/b] Grupa A KS Czarni Nakło - [b]FC Zacier 0:1[/b] Grupa A [b]Arsenal_86[/b] - floose Barca [b]4:0[/b] Grupa B [b]Sky Monsters[/b] - Black pearl [b]1:0[/b] Grupa B [b]Turbodymomeni Zabrze[/b] - Chapecoense SC [b]1:0[/b] Grupa C Mesa Lińska - [b]ASS Rainbow 0:2 [/b] Grupa C Hell Town - [b]RTS Widzew Łódz 1:3[/b] Grupa D [b]Green Team KSG[/b] - US Army (Klinzone) [b]6:2[/b] Grupa D CWKS Pakoma - [b]SAN ESCOBAR 1:3[/b] [b]02-06-2018[/b] Grupa A [b]FC Zacier[/b] - floose Barca [b]5:3[/b] Grupa A KS Czarni Nakło - [b]Arsenal_86 0:3[/b] Grupa B [b]Black pearl[/b] - Chapecoense SC [b]4:1[/b] Grupa B [b]Sky Monsters[/b] - Turbodymomeni Zabrze [b]1:0[/b] Grupa C [b]ASS Rainbow[/b] - RTS Widzew Łódz [b]1:0[/b] Grupa C Mesa Lińska - [b]Hell Town 1:2[/b] Grupa D US Army (Klinzone) - [b]SAN ESCOBAR 1:11[/b] Grupa D CWKS Pakoma - [b]Green Team KSG 0:1[/b] [b]04-06-2018[/b] Grupa A [b]KS Czarni Nakło[/b] - floose Barca [b] 3:0 walkower[/b] Grupa A [b]Arsenal_86[/b] - FC Zacier [b]2:0[/b] Grupa B [b]Sky Monsters[/b] - Chapecoense SC [b]2:0[/b] Grupa B Turbodymomeni Zabrze - [b]Black pearl 1:2[/b] Grupa C [b]Mesa Lińska[/b] - RTS Widzew Łódz [b]3:1[/b] Grupa C Hell Town - [b]ASS Rainbow 0:3 walkower[/b] Grupa D Green Team KSG - [b]SAN ESCOBAR 0:5[/b] Grupa D CWKS Pakoma - US Army (Klinzone) [b]0:0[/b] [b]07-06-2018[/b] Grupa A[b] FC Zacier[/b] - Czarni Nakło [b]2:1[/b] Grupa A floose Barca - [b]Arsenal_86 1:7[/b] Grupa B Black pearl - Sky Monsters [b]0:0[/b] Grupa B [b]Chapecoense SC[/b] - Turbodymomeni Zabrze [b]3:1[/b] Grupa C [b]ASS Rainbow[/b] - Mesa Lińska [b]4:1[/b] Grupa C [b]RTS Widzew Łódz[/b] - Hell Town [b]6:0[/b] Grupa D US Army (Klinzone) - [b]Green Team KSG 1:4[/b] Grupa D [b]SAN ESCOBAR[/b] - CWKS Pakoma [b]8:0[/b] [b]08-06-2018[/b] Grupa A floose Barca - FC Zacier [b]1:1[/b] Grupa A [b]Arsenal_86[/b] - KS Czarni Nakło [b]5:0[/b] Grupa B Chapecoense SC - [b]Black pearl 0:5[/b] Grupa B Turbodymomeni Zabrze - Sky Monsters [b]0:0[/b] Grupa C [b]RTS Widzew Łódz[/b]- ASS Rainbow [b]1:0[/b] Grupa C Hell Town - [b]Mesa Lińska 1:5[/b] Grupa D [b]SAN ESCOBAR [/b]- US Army (Klinzone) [b]15:0[/b] Grupa D [b]Green Team KSG [/b]- CWKS Pakoma [b]3:2[/b] [b][u][h1]Tabele 1 Etap [/h1][/u][/b] [img]http://s10.ifotos.pl/img/TAB-6png_qehwpxh.png[/img] [b][u][h1]Podział na grupy 2 etap[/h1][/u][/b] [img]http://s2.ifotos.pl/img/2-etappng_qeheraw.png[/img] [b][u][h1]Terminarz 2 Etap [/h1][/u][/b] [b]11-06-2018[/b] Grupa I [b]SAN ESCOBAR[/b] - Green Team KSG [b]3:0 walkower[/b] Grupa I [b]Sky Monsters[/b] - FC Zacier [b]1:0[/b] Grupa II [b]Arsenal_86[/b] - RTS Widzew Łódz [b]5:4[/b] Grupa II Black pearl - [b]ASS Rainbow 0:2[/b] [b]14-06-2018[/b] Grupa I [b]Green Team KSG[/b] - Sky Monsters [b]1:0[/b] Grupa I [b]FC Zacier[/b] - SAN ESCOBAR [b]7:0[/b] Grupa II [b]RTS Widzew Łódz[/b] - Black pearl [b]5:1[/b] Grupa II ASS Rainbow - [b]Arsenal_86 2:4[/b] [b]15-06-2018[/b] Grupa I Green Team KSG - FC Zacier [b]1:1[/b] Grupa I Sky Monsters - [b]SAN ESCOBAR 0:4[/b] Grupa II RTS Widzew Łódz - ASS Rainbow [b]3:3[/b] Grupa II Black pearl - [b]Arsenal_86 0:3[/b] [b]16-06-2018[/b] Grupa I Green Team KSG - [b]SAN ESCOBAR 1:2[/b] Grupa I [b]FC Zacier [/b]- Sky Monsters [b]1:0[/b] Grupa II RTS Widzew Łódz - [b]Arsenal_86 3:4[/b] Grupa II ASS Rainbow - [b]Black pearl 3:5[/b] [b]18-06-2018[/b] Grupa I [b]Sky Monsters[/b] - Green Team KSG [b]3:0[/b] Grupa I SAN ESCOBAR - [b]FC Zacier 2:4[/b] Grupa II Black pearl - [b]RTS Widzew Łódz 0:2[/b] Grupa II [b]Arsenal_86 [/b]- ASS Rainbow [b]6:0[/b] [b]21-06-2018[/b] Grupa I [b]FC Zacier[/b] - Green Team KSG [b]3:1[/b] Grupa I [b]SAN ESCOBAR[/b] - Sky Monsters [b]4:3[/b] Grupa II ASS Rainbow - RTS Widzew Łódz [b]2:2[/b] Grupa II [b]Arsenal_86[/b] - Black pearl [b]3:0[/b] [b][u][h1]Tabele 2 Etap [/h1][/u][/b] [img]http://s5.ifotos.pl/img/Tab-6png_qerwrnq.png[/img] [b][u][h1]Statystyki 2 Etap [/h1][/u][/b] [img]http://s2.ifotos.pl/img/Staty-6pn_qerwrer.png[/img] [img]http://s5.ifotos.pl/img/Srednia-w_qerwxxa.png[/img] [b][u][h1]Półfinały [/h1][/u][/b] [b]23.05.2018[/b] SAN ESCOBAR - [b]Arsenal_86 4:6[/b] RTS Widzew Łódz -[b] FC Zacier 1:3[/b] [b]25.05.2018[/b] [b]Arsenal_86[/b] - SAN ESCOBAR [b]5:1[/b] FC Zacier - RTS Widzew Łódz [b]1:1[/b] [b][u][h1]Mecz o 3 miejsce 29.06.2018 [/h1][/u][/b] [b]RTS Widzew Łódz[/b] - SAN ESCOBAR [b]3:0 walkower[/b] [b][u][h1]Finał 30.06.2018 [/h1][/u][/b] FC Zacier -[b] Arsenal_86 0:5[/b] [img]http://s5.ifotos.pl/img/Finalpng_qerqrhp.png[/img] [img]http://s2.ifotos.pl/img/stpng_qexrasp.png[/img] [h1][b][u]Nagroda[/u][/b][/h1] Za 1 miejsce w turnieju drużyna Arsenal_86 [b]tiesto_86[/b] - 2 miesięczny plus , sponsor [b]Fehu[/b] Król Strzelców zawodnik Szczepan Topolek z SAN ESCOBAR , [b]Mr.Satan[/b] - 2 miesięczny plus , sponsor [b]klinzo[/b]


Archive

Turniej Arcade U22

2018-05-30 10:17

Złota Paleta edit II

2014-02-07 10:11

GO GO GUNERS NEWS

2012-01-10 12:23

GO GO Gunners

2009-05-12 22:48

Benny Waldschrath Gwiazda reprezentacji

2008-10-05 23:02

Mama LIDERA !!!!!!!!!!!

2008-09-28 19:00

Benny Waldschrath Gwiazda reprezentacji

2008-09-17 11:15

Gwiazdy odchadzą

2008-09-08 17:46

PLUS POWRACA

2008-07-22 23:50

NOWY HERB DRUZYNY

2005-11-16 19:21

Guestbook

Dziekuje :) No tak sezon-dwa wczesniej ale nie narzekam przez to ;P

luccassd 2020-08-16

elo :) a Ty co tam ciekawego przez te wszystkie lata wyhodowales? ;-]

astaa 2020-05-14

Dzieki, choc na atak na ekstraklase zostawiam sobie margines jednego sezonu :-) Powodzenia w walce o kadre U21, a pozniej na MS :-)

luccassd 2020-01-22

entries: 133 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 0

Events
Artur Immesberger has been bought
2021-02-27 20:59:18
Junior Fryderyk Tur has signed a contract
2021-02-25 06:29:02
Izydor Rejkowski has been sold
2021-02-24 20:57:41
Izydor Rejkowski has been placed on a transfer list
2021-02-22 20:53:36
Alfred Kielec has been bought
2021-02-20 08:03:27
Sokker