Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

vordamm [40253]

Owner: vordamm - online

Joined: 2006-05-11 Language: English

Last matches:
Friendly Germanie-Ś.P. -:- vordamm

Puchar Polski vordamm 0:33 Orły z Łukowa

Strona klubowa

New Transaction Platform!

2020-10-15 14:42

New Transfer Forum - Check!
And here you can add them to your favorite forums.

Nowe forum transferowe - Sprawdź!
Klikając tutaj możesz je dodać do ulubionych for.

[url=https://m.maploco.com/details/7de61uct][/url]
[URL=https://info.flagcounter.com/ErPd][/URL]


Archive

New Transaction Platform!

2020-10-15 14:42

Gość

2011-05-24 11:42

HI-STat - historia, statystyki, ciekawostki

2011-05-24 11:42

News

2011-05-24 11:41

vordiTV - klubowa telewizja

2011-05-24 11:41

Linki

2011-05-24 11:41

vordi liga - friendly league

2011-05-24 11:41

.

2011-05-24 11:41

Dołącz do najlepszych!:)

2011-05-24 11:41

Stare statystyki

2011-05-24 11:41

Guestbook

Gratulacje Herr General ! :) Pozdro dla Huberta :)

novaczek [del] 2008-07-05

Gratki - ja walczę;)

Miros [del] 2008-07-04

Witam i zaznaczam swą obecność

KRIGAN 2008-06-30

Pogoda do d... więc z czystym sumieniem będę mógł pokibicować na żywo z trybun na Twoim meczu. Tylko jakieś seriale dla żonki muszę poszukać aby nie gderała ;)

Dyspozytor [del] 2008-06-29

Pozdrawiam i życzę powodzenia w obecnym sezonie :)

thoomeck [del] 2008-06-26

Kicz jest teraz bardzo, bardzo modny :P

Dyspozytor [del] 2008-06-25

Bardziej wygląda mi na jakieś rozszczelnienie w zakładach chemicznych niż na pożar. Chyba masz racje... czerwień mi się przejadła :) W tym kolorze wygląda bardziej złowieszczo :)

Dyspozytor [del] 2008-06-25

luzik ja wiecej nie dam trenujue midow wiec na nim nie strace a tobie conajwyzej pomoge:P

Wojcian [del] 2008-06-24

niestety zapiłem dziś i zapomniałem popodbijać :p ale ogólnie z kasy zadowolonym :)

Mefik [del] 2008-06-19

teraz w PP czekam na Ciebie :)

ozier 2008-06-18

page 40 | entries: 464 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 2

Events
Eugeniusz Leniec has been sold
2026-06-20 21:06:22
Eugeniusz Leniec has been placed on a transfer list
2026-06-18 21:01:47
Junior Eugeniusz Leniec has signed a contract
2026-06-18 20:54:14
Sieciech Tanaś has been bought
2026-06-06 20:08:09
Miloš Vojnar has been bought
2026-06-06 19:37:04