Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Turniej Arcade V-VI ligi marzec 2018
Witamy serdecznie
W trakcie turnieju można zmienić zawodnika po sprzedaży na innego ale o wartości zakupu i wartości skillowej takiej samej lub niższej.
Brak ustawionego meczu walkower. Nieuprawniony zawodnik walkower.
Mecze gramy poniedziałek czwartek piątek i sobota.
1 Etap ( faza grupowa)
4 grupy (A , B , C , D ) po 3 drużyny , gramy mecze : dom / wyjazd także każdy team 4 kolejki
Awans do 2 etapu , zwycięzcy grup oraz drużyny z 2 miejsca
2 Etap ( faza grupowa )
2 grupy ( I , II ) po 4 drużyny ( w każdej 2 zwyciezców z poprzedniego etapu i 2 ekipy z drugiego miejsca – wybrane losowo , także może się zdażyć że trafią na siebie ponownie te same ekipy z 1 etapu ) , mecze : dom / wyjazd także każdy team 6 kolejek
3 Etap ( faza pucharowa )
Półfinały :
1 para: Drużyna z 2 miejsca grupa I - Drużyna z 1 miejsca grupa II ---- dwumecz ( dom / wyjazd)
2 para: Drużyna z 2 miejsca grupa II - Drużyna z 1 miejsca grupa I ---- dwumecz ( dom / wyjazd)
następnie ,
Mecz o 3 miesjce ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo
Finał ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo
.
P.s. innych meczy nie przewiduje tzn , drużyny odpadające nie mają dodatkowych meczy .
19-04-2018
Grupa A T.S. MATACZKI - Turbodymomeni Zabrze 0:5
Grupa B SAN ESCOBAR - Chapecoense SC 1:0
Grupa C RAZEM - ASS RAINBOW 5:0
Grupa D Niezłomni - Messa Lińska 1:1
20-04-2018
Grupa A KS Twój Koniec - T.S. MATACZKI 1:2
Grupa B CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - SAN ESCOBAR 0:4
Grupa C ŁKS 1926 Łomża - ASS RAINBOW 7:2
Grupa D RTS Widzew Łódz - Niezłomni 8:0
21-01-2018
Grupa A Turbodymomeni Zabrze - KS Twój Koniec 5:3
Grupa B Chapecoense SC - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 2:9
Grupa C ŁKS 1926 Łomża - RAZEM 1:0
Grupa D Messa Lińska - RTS Widzew Łódź 1:6
23-04-2018
Grupa A Turbodymomeni Zabrze - T.S. MATACZKI 6:3
Grupa B Chapecoense SC - SAN ESCOBAR 0:5
Grupa C ASS RAINBOW - RAZEM 0:6
Grupa D Messa Lińska - Niezłomni 0:8
26-04-2018
Grupa A T.S. MATACZKI - KS Twój Koniec 3:6
Grupa B SAN ESCOBAR - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 2:2
Grupa C ASS RAINBOW - ŁKS 1926 Łomża 0:5
Grupa D Niezłomni - RTS Widzew Łódz 0:9
27-04-2018
Grupa A KS Twój Koniec - Turbodymomeni Zabrze 1:4
Grupa B CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - Chapecoense SC 7:0
Grupa C RAZEM - ŁKS 1926 Łomża 0:2
Grupa D RTS Widzew Łódz - Messa Lińska 9:0
7. Kolejka 07.05.2018
Grupa I RAZEM - TurboDymoMeni Zabrze 0:4
Grupa I SAN ESCOBAR - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 1:1
Grupa II KS Twój Koniec - Niezłomni 1:0
Grupa II RTS Widzew Łódz - ŁKS 1926 Łomża 2:0
8. Kolejka 10.05.2018
Grupa I TurboDymoMeni Zabrze - SAN ESCOBAR 3:9
Grupa I CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - RAZEM 1:1
Grupa II Niezłomni - RTS Widzew Łódz 0:9
Grupa II ŁKS 1926 Łomża - KS Twój Koniec 2:1
9. Kolejka 11.05.2018
Grupa I TurboDymoMeni Zabrze - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 8:1
Grupa I SAN ESCOBAR - RAZEM 3:0 walkower
Grupa II Niezłomni - ŁKS 1926 Łomża 0:4
Grupa II RTS Widzew Łódz - KS Twój Koniec 2:2
10. Kolejka 12.05.2018
Grupa I TurboDymoMeni Zabrze - RAZEM 2:1
Grupa I CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - SAN ESCOBAR 2:2
Grupa II Niezłomni - KS Twój Koniec 1:4
Grupa II ŁKS 1926 Łomża - RTS Widzew Łódz 1:9
11. Kolejka 14.05.2018
Grupa I SAN ESCOBAR - TurboDymoMeni Zabrze 4:1
Grupa I RAZEM - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 0:3 walkower
Grupa II RTS Widzew Łódz - Niezłomni 3:0 walkower
Grupa II KS Twój Koniec - ŁKS 1926 Łomża 6:0
12. Kolejka 17.05.2018
Grupa I CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - TurboDymoMeni Zabrze 3:2
Grupa I RAZEM - SAN ESCOBAR 2:2
Grupa II ŁKS 1926 Łomża - Niezłomni 5:0
Grupa II KS Twój Koniec - RTS Widzew Łódz 0:2
13. Kolejka 19.05.2018
1 Para TurboDymoMeni Zabrze - RTS Widzew Łódz 3:7
2 Para KS Twój Koniec - SAN ESCOBAR 0:1
14. Kolejka 21.05.2018
1 Para RTS Widzew Łódz - TurboDymoMeni Zabrze 8:3
2 Para SAN ESCOBAR - KS Twój Koniec 3:0
25.05.2018 godz. 20.00
KS Twój Koniec - TurboDymoMeni Zabrze 7:5
26.05.2018
SAN ESCOBAR - RTS Widzew Łódz1:3
(edited)
Regulamin
W trakcie turnieju można zmienić zawodnika po sprzedaży na innego ale o wartości zakupu i wartości skillowej takiej samej lub niższej.
Brak ustawionego meczu walkower. Nieuprawniony zawodnik walkower.
Mecze gramy poniedziałek czwartek piątek i sobota.
Forma Turnieju
1 Etap ( faza grupowa)
4 grupy (A , B , C , D ) po 3 drużyny , gramy mecze : dom / wyjazd także każdy team 4 kolejki
Awans do 2 etapu , zwycięzcy grup oraz drużyny z 2 miejsca
2 Etap ( faza grupowa )
2 grupy ( I , II ) po 4 drużyny ( w każdej 2 zwyciezców z poprzedniego etapu i 2 ekipy z drugiego miejsca – wybrane losowo , także może się zdażyć że trafią na siebie ponownie te same ekipy z 1 etapu ) , mecze : dom / wyjazd także każdy team 6 kolejek
3 Etap ( faza pucharowa )
Półfinały :
1 para: Drużyna z 2 miejsca grupa I - Drużyna z 1 miejsca grupa II ---- dwumecz ( dom / wyjazd)
2 para: Drużyna z 2 miejsca grupa II - Drużyna z 1 miejsca grupa I ---- dwumecz ( dom / wyjazd)
następnie ,
Mecz o 3 miesjce ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo
Finał ( jeden mecz pucharowy ) gospodarz wybrany losowo
.
P.s. innych meczy nie przewiduje tzn , drużyny odpadające nie mają dodatkowych meczy .
Podział na grupy 1 etap
Terminarz 1 Etap
19-04-2018
Grupa A T.S. MATACZKI - Turbodymomeni Zabrze 0:5
Grupa B SAN ESCOBAR - Chapecoense SC 1:0
Grupa C RAZEM - ASS RAINBOW 5:0
Grupa D Niezłomni - Messa Lińska 1:1
20-04-2018
Grupa A KS Twój Koniec - T.S. MATACZKI 1:2
Grupa B CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - SAN ESCOBAR 0:4
Grupa C ŁKS 1926 Łomża - ASS RAINBOW 7:2
Grupa D RTS Widzew Łódz - Niezłomni 8:0
21-01-2018
Grupa A Turbodymomeni Zabrze - KS Twój Koniec 5:3
Grupa B Chapecoense SC - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 2:9
Grupa C ŁKS 1926 Łomża - RAZEM 1:0
Grupa D Messa Lińska - RTS Widzew Łódź 1:6
23-04-2018
Grupa A Turbodymomeni Zabrze - T.S. MATACZKI 6:3
Grupa B Chapecoense SC - SAN ESCOBAR 0:5
Grupa C ASS RAINBOW - RAZEM 0:6
Grupa D Messa Lińska - Niezłomni 0:8
26-04-2018
Grupa A T.S. MATACZKI - KS Twój Koniec 3:6
Grupa B SAN ESCOBAR - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 2:2
Grupa C ASS RAINBOW - ŁKS 1926 Łomża 0:5
Grupa D Niezłomni - RTS Widzew Łódz 0:9
27-04-2018
Grupa A KS Twój Koniec - Turbodymomeni Zabrze 1:4
Grupa B CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - Chapecoense SC 7:0
Grupa C RAZEM - ŁKS 1926 Łomża 0:2
Grupa D RTS Widzew Łódz - Messa Lińska 9:0
Tabele 1 Etap
Podział na grupy 2 etap
Terminarz 2 etap
7. Kolejka 07.05.2018
Grupa I RAZEM - TurboDymoMeni Zabrze 0:4
Grupa I SAN ESCOBAR - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 1:1
Grupa II KS Twój Koniec - Niezłomni 1:0
Grupa II RTS Widzew Łódz - ŁKS 1926 Łomża 2:0
8. Kolejka 10.05.2018
Grupa I TurboDymoMeni Zabrze - SAN ESCOBAR 3:9
Grupa I CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - RAZEM 1:1
Grupa II Niezłomni - RTS Widzew Łódz 0:9
Grupa II ŁKS 1926 Łomża - KS Twój Koniec 2:1
9. Kolejka 11.05.2018
Grupa I TurboDymoMeni Zabrze - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 8:1
Grupa I SAN ESCOBAR - RAZEM 3:0 walkower
Grupa II Niezłomni - ŁKS 1926 Łomża 0:4
Grupa II RTS Widzew Łódz - KS Twój Koniec 2:2
10. Kolejka 12.05.2018
Grupa I TurboDymoMeni Zabrze - RAZEM 2:1
Grupa I CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - SAN ESCOBAR 2:2
Grupa II Niezłomni - KS Twój Koniec 1:4
Grupa II ŁKS 1926 Łomża - RTS Widzew Łódz 1:9
11. Kolejka 14.05.2018
Grupa I SAN ESCOBAR - TurboDymoMeni Zabrze 4:1
Grupa I RAZEM - CHŁOPAKI Z PODWÓRKA 0:3 walkower
Grupa II RTS Widzew Łódz - Niezłomni 3:0 walkower
Grupa II KS Twój Koniec - ŁKS 1926 Łomża 6:0
12. Kolejka 17.05.2018
Grupa I CHŁOPAKI Z PODWÓRKA - TurboDymoMeni Zabrze 3:2
Grupa I RAZEM - SAN ESCOBAR 2:2
Grupa II ŁKS 1926 Łomża - Niezłomni 5:0
Grupa II KS Twój Koniec - RTS Widzew Łódz 0:2
Tabele 2 Etap
Terminarz 3 etap - półfinały
13. Kolejka 19.05.2018
1 Para TurboDymoMeni Zabrze - RTS Widzew Łódz 3:7
2 Para KS Twój Koniec - SAN ESCOBAR 0:1
14. Kolejka 21.05.2018
1 Para RTS Widzew Łódz - TurboDymoMeni Zabrze 8:3
2 Para SAN ESCOBAR - KS Twój Koniec 3:0
Mecz o 3 miejsce
25.05.2018 godz. 20.00
KS Twój Koniec - TurboDymoMeni Zabrze 7:5
Finał
26.05.2018
SAN ESCOBAR - RTS Widzew Łódz1:3
(edited)
Fehu [del] to
Arek
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
ps zaraz arcadous założy wątek pod turniej u21. Będziemy można zagrać w obu jak ktoś chce młodymi też tu zagrać.
Dodaj info o nagrodach:)
2.Ass Rainbow
ps zaraz arcadous założy wątek pod turniej u21. Będziemy można zagrać w obu jak ktoś chce młodymi też tu zagrać.
Dodaj info o nagrodach:)
gram
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
seba86 [del] to
Arek
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
7.™Lechia Gdańsk™
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
7.™Lechia Gdańsk™
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
7.™Lechia Gdańsk™
8. KS Polonia Pionki
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
7.™Lechia Gdańsk™
8. KS Polonia Pionki
Tylko pamietaj, ze trzeba miec plusa na czas turnieju, zeby ustawiac mecze arcade :-)
1.TurboDymoMeni Zabrze
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
7.™Lechia Gdańsk™
8.KS Polonia Pionki
9.Niezłomni
Uwaga : Każdy uczestnik na czas turnieju musi posiadać plusa - warunek konieczny
2.Ass Rainbow
3.Expol Głowaczów
4.Arsenal_86
5.SAN ESCOBAR
6.Skałka Jaworzno
7.™Lechia Gdańsk™
8.KS Polonia Pionki
9.Niezłomni
Uwaga : Każdy uczestnik na czas turnieju musi posiadać plusa - warunek konieczny